کد مطلب: 

187856
اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران مشکلات خود در خصوص بیمه تامین اجتماعی را به دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام کنند.

به گزارش سیتنا، پیروی جلسات متعدد کارگروه بیمه و مالیات این سازمان با اداره درآمد سازمان تامین اجتماعی و انتقال مشکلات شرکت های عضو که اکثراً مشکل عدم تطابق موضوعات قراردادی با بخشنامه 14/3 و دستورالعمل اداری مورخه 1393/9/9 را داشته اند، مقرر شد موارد زیر جمع بندی و از طریق سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران به اداره درآمد سازمان تامین اجتماعی ارائه شود.

1-    فعالیت های جدید حوزه ICT که در بند الف بخشنامه 14/3 و دستور اداری مورخه 1393/9/9 لحاظ نشده است.
2-    فعالیت هایی که باید از بند الف بخشنامه 14/3 یا دستور اداری مورخه 1393/9/9 حذف شوند.
3-    تغییرات موردنظر در بند ب بخشنامه 14/3 (نحوه محاسبه حق بیمه قراردادهای فناوری اطلاعات و ارتباطات)

اعضای سازمان می توانند مشکلات خود در موارد فوق را به صورت مکتوب حداکثر تا پایان خردادماه به دبیرخانه سازمان ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتربا آقای تبریزی (داخلی شماره 114) تماس حاصل کنند.

بخشنامه 14/3 جدید درآمد سازمان تامین اجتماعی با اعمال آخرین ویرایش مربوط به قراردادهای فناوری اطلاعات به پیوست این اطلاعیه آمده است.
در پایان توصیه می شود اعضای محترم سازمان با توجه به عدم اشراف کارشناسان سازمان تامین اجتماعی به موضوعات قراردادی فناوری اطلاعات و ارتباطات، حتی الامکان موضوعات قراردادی خود را عیناً مطابق با بندهای مندرج در بخشنامه 14/3 جدید درآمد و دستور اداری مورخه 1393/9/9 تنظیم  کنند تا هنگام اخذ مفاصاحساب دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام

پیوستاندازه
PDF icon mostanad _4.pdf185.36 کیلوبایت

دسته بندی: 

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

گزارش / گفتگو