کد مطلب: 

13572

افزایش ظرفیت شبکه‎ی تلفن ثابت و سیار در ایام نوروز

افزایش ظرفیت شبکه‎ی تلفن ثابت و سیار در ایام نوروز

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه های وزارت ارتباطات در خدمت رسانی هر چه بیشتر به هموطنان در ایام نوروز خبر داد و افزود: ظرفیت شبکه تلفن ثابت و سیار در مناطق زیارتی توریستی افزایش می یابد.

به گزارش خبرنگار سیتنا، دکتر محمود واعظی گفت: در ایام نوروز، بخش های مختلف خدمت رسانی اپراتورها شامل بازاریابی، فروش، پشتیبانی و رسیدگی به شکایات به طور شبانه روزی و همچون روزهای عادی آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

وی ادامه داد: با توجه به حضور مسافران نوروزی، پهنای باند لازم متناسب با نیاز متقاضیان در نظر گرفته شده تا با تغییر تراکم جمعیتی کشور از شهر تهران به سایر نقاط کشور مشکلی از بابت کمبود پهنای باند ایجاد نشود.

وی بر فعال بودن گشت های جاده ای و شهری، جهت نگهداری و نظارت بر شبکه فیبرنوری استانی  و بین استانی تاکید کرد و افزود: در ایام نوروز ظرفیت شبکه تلفن ثابت و سیار در مناطق زیارتی و توریستی افزایش می یابد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: کشیک های فنی نوروزی در کلیه مراکز نگهداری و مدیریت شبکه اپراتورهای ارتباطی( 5 اپراتور ثابت و یک اپراتور پستی)، مشخص شده و آماده نگهداری و پاسخگویی به مشکلات فنی شبکه است.

دکتر واعظی درپایان تصریح کرد:در ایام نوروز هماهنگی لازم با اپراتورها، درحوزه مدیریت مقابله با شرایط خاص از جمله بلایای طبیعی انجام شده است.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-03-19 05:02

افزودن دیدگاه جدید