کد مطلب: 

12000

INDMB هند به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوست

با انعقاد قرارداد بین همراه اول و اپراتور (INDMB) MTNL Mumbai هند، دومین اپراتور هندی به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوست.

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، با قرارداد منعقد شده میان همراه اول و اپراتور MTNL Mumbai هند، مشترکین اعتباری هر دو اپراتور می توانند از مزایای یک ارتباط بین المللی استفاده کنند.

بر اساس این گزارش پس از 48 اپراتور از کشورهای عربستان، عراق، ترکیه، اندونزی، مالزی، هنگ کنگ، هند، سوریه، پاکستان، امارات متحده عربی، کویت، گامبیا، افغانستان، مصر، قزاقستان، آذربایجان، ارمنستان، تاجیکستان، ازبکستان، اتریش، آلمان، اسلوونی، بلژیک، سوئیس، هلند، قطر، لبنان، بحرین و روسیه، «INDMB» چهل و نهمین اپراتور خارجی است که همراه اول جهت برقراری سرویس رومینگ سیم کارت های اعتباری با آن قرارداد منعقد می کند. 

همراه اول توصیه کرده است با توجه به اینکه شارژینگ سیم کارت های اعتباری بصورت آنلاین انجام می شود، مشترکین به منظور مدیریت بهتر هزینه های رومینگ بین الملل، در سفرهای خارجی از این سیم کارت ها استفاده کنند.

هم اکنون همراه اول با 271 اپراتور در 112 کشور قرارداد رومینگ بین الملل دارد که همگی بطور مستقیم و بدون واسطه منعقد شده اند.

همراه اولی ها می توانند از طریق تماس با مرکز اطلاع رسانی 9990، ارسال پیامک با متن «نام یا کد کشور بدون صفر» به 8070 و ارسال پیامک با متن «R، نام یا کد کشور بدون صفر» به 990009 از تعرفه های رومینگ و مکالمات بین الملل در کشور مورد نظر اطلاع یابند.

انتهای پیام

 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-06 09:24

افزودن دیدگاه جدید