کد مطلب: 

11817

همراه اول «تندیس حقوق برند» را دریافت کرد

همراه اول «تندیس حقوق برند» را دریافت کرد

در اولین کنفرانس تخصصی حقوق برند در ایران، همراه اول «تندیس حقوق برند» را دریافت کرد.

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، اولین کنفرانس تخصصی حقوق برند در ایران روز پنجشنبه 5 دیماه به همت دبیرخانه دائمی کنفرانس تخصصی حقوق برند و با حضور دکتر غلامرضا مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، حسن کاظمی قمی مشاور اقتصادی وزارت امور خارجه و جمعی از اساتید و کارشناسان در مرکز همایش های بین المللی نیایش برگزار شد.

در این کنفرانس یک روزه که با هدف ایجاد ساختار اقتصاد رقابتی سالم و تشویق صاحبان برند برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت برتر، تبیین نقش اساسی و تعیین کننده برند در رشد و نوآوری و سودآوری و ادامه حیات اقتصادی بنگاهها برگزار شد، از برندهای برگزیده تقدیر به عمل آمد.

این گزارش می افزاید: در مراسم مذکور دکتر غلامرضا مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حفظ ارزش برند گفت: برند و نشان های تجاری باید بتوانند قابلیت اجاره و هم قابلیت معامله را در بازار بورس داشته باشند.

برگزاری پانل های تخصصی و کارگاههای آموزشی از دیگر برنامه های این کنفرانس تخصصی برند بود. در این مراسم پس از ارزیابی های بعمل آمده، همراه اول به دلیل فعالیت های گسترده در حوزه برند و نیز حمایت از حقوق برندهای ایرانی، تندیس حقوق برند را دریافت کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.

انتهای پیام

 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-28 10:38

افزودن دیدگاه جدید