کد مطلب: 

202277
ثبت 29 میلیون «شبا» در سامانه سهام عدالت
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: این سازمان به دنبال این است که تا پایان شهریور سال جاری نخستین مرحله سود سهام عدالت را به حساب مشمولان واریز کند.
ثبت 29 میلیون «شبا» در سامانه سهام عدالت

به گزارش سیتنا، سید جعفر سبحانی در برنامه «روی خط بازار» رادیو اقتصاد افزود: طرح ساماندهی سهام عدالت از جمله طرح‌های بزرگ ملی در دولت یازدهم است. هفدهم اسفند ماه سال گذشته طرح ساماندهی یا سامانه سهام عدالت با حضور معاون اول رئیس جمهوری و مشمولان سراسر کشور رونمایی شد که برای تمامی مشمولان سراسر کشور یک صورت حساب تولید و از این روز مشمولان می‌توانستند به سامانه مراجعه و صورت حساب خود را دریافت کنند.

وی تعداد جمعیت مشمول سهام عدالت در ایران را ۴۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد نزدیک به دو میلیون نفر افراد متوفی هستند. در حال حاضر باکسر افراد متوفی ۴۷ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مشمول سهام عدالت هستند،

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه از هفدهم اسفند ماه سال گذشته تاکنون جمعیتی بالای ۳۶ میلیون نفر از مشمولان برای دریافت صورت حساب خود به سامانه سهام عدالت مراجعه کردهاند مرحله دوم طرح ساماندهی سهام عدالت از سی ام فروردین ماه سال جاری در کشور آغاز شده است؛ از سی ام فروردین ماه سال جاری تا کنون ۲۹ میلیون نفر از مشمولان شماره شبا خود را در سامانه مزبور ثبت کرده اند که شماره شبا ۹۸ درصد از مشمولان بدون اشکال و صحیح بوده است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه تمامی مشمولان در هر گروه سنی باید یک شماره شبا در سامانه سهام عدالت ثبت کنند، یادآورشد: در حال حاضر تمام تلاش سازمان خصوصی سازی اینکه بتواند تا پایان شهریور ماه سال جاری نخستین مرحله سود سهام عدالت را به حساب مشمولان واریز کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2017-07-29 23:40

افزودن دیدگاه جدید