کد مطلب: 

271097
شما صاحب کدام شخصیت آب‌وهوایی هستید؛ بیزار از باران یا عاشق تابستان؟
محققان هلندی در تحقیقی روی ۴۱۵ نوجوان دریافتند آب‌وهوا روی نیمی از آنها اثر خاصی ندارد درحالی‌که خلق‌وخوی نیمی دیگر از نوجوانان تحت تاثیر شرایط آب‌وهوا قرار می‌گیرد.
شما صاحب کدام شخصیت آب‌وهوایی هستید؛ بیزار از باران یا عاشق تابستان؟

به گزارش سیتنا، این محققان با بررسی بیشتر روی ویژگی‌های شخصیتی این نوجوانان به چهار نوع شخصیت آب‌وهوایی پی بردند. البته ممکن است نتوان این چهار نوع شخصیت را به تمام مردم سراسر دنیا تعمیم داد، اما این شخصیت‌ها به‌طور بالقوه وجود دارند و با توجه به آنها می‌توان رفتار افراد در برابر تغییرات آب‌وهوا را تا حدی پیش‌بینی کرد. این شخصیت‌ها عبارت‌انداز:

۱. عاشق تابستان (۱۷درصد)

این افراد وقتی نور خورشید می‌درخشد و دمای هوا بالا رفته است، شادتر هستند و کمتر عصبانی می‌شوند یا جسارت‌شان در برابر مشکلات بیشتر می‌شود. اما روزهای بارانی آنها را بسیار کلافه و حتی مضطرب و عصبانی می‌کند.

۲. بیزار از تابستان (۲۷درصد)

این افراد برعکس گروه قبل هستند و وقتی خورشید در اوج آسمان قرار دارد و همه جا را گرم کرده است، احساس خوبی ندارند و زودرنج می‌شوند. اما وقتی هوا بارانی است، شاد و خوشحال هستند و کمتر چیزی باعث رنجش‌شان می‌شود.

۳. بیزار از باران (۹درصد)

این افراد به هیچ وجه نمی‌توانند روزهای بارانی را تحمل کنند و معمولا در این روزها عصبانی، ناراحت و کلافه هستند. برعکس وقتی هوا آفتابی است، حال و روحیه خوبی دارند.

۴. بی‌تاثیر از آب‌وهوا (۴۷درصد)

حدود نیمی از نوجوانان مورد بررسی گفتند که تغییرات آب‌وهوا روی آنها اثری ندارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2022-08-05 09:44

افزودن دیدگاه جدید