کد مطلب: 

216970
الحاجی گرو و نیومایر را به دلیل اعتراضات مردم خریدند
مدیر عامل سابق باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: اعتراض عده‌ای که خود را طرفدار استقلال می‌نامیدند و مقابل در وزارت ورزش جمع می‌شدند، فقط یک نمایش بود و بس.
الحاجی گرو و نیومایر را به دلیل اعتراضات مردم خریدند

به گزارش خبرورزشی، استقلال این روز‌ها درگیر حاشیه‌های غیر فنی شده است محرومیت یک ماهه دو بازیکن جوانش که عده‌ای معتقدند باشگاه استقلال باید به جای حمایت از این بازیکنان اتفاقاً خودش هم آن‌ها را مجازات مالی کند. دیروز در رابطه با این مسئله و سایر مسائل با امیررضا واعظی‌آشتیانی همکلام شدیم. مدیرعامل اسبق استقلال خیلی صریح به این موارد جواب داد.

تاوان جوانی

آقایی و صیادمنش جوانی کرده‌اند و حالا باید تاوان این حرکت را بدهند. به هر حال آن‌ها الگو هستند و باید بدانند محیط ورزش باید سالم و مقدس باشد و جای چنین حرکاتی نیست. البته مدیران باشگاه و سرپرست و کادر فنی هم باید قبل از بازی‌ها این نفرات جوان را توجیه کنند تا متوجه شوند در چه تیم بزرگی حضور دارند و رسانه‌ها چقدر روی آن‌ها زوم کرده‌اند. چنین محرومیت‌هایی باعث می‌شود در آینده دیگر دست به رفتار‌های نامناسب نزنند و مراقب باشند.

باشگاه هم برخورد کند

گاهی اوقات حمایت بی‌دلیل از بازیکنان می‌تواند نتیجه عکس بدهد. اگر واقعاً مستندات موجود پیرامون این مسئله کامل بوده و جای حرف و حدیثی باقی نمی‌گذارد باشگاه استقلال بهتر است به جای دفاع بیخودی از این دو جوان خودش هم با آن‌ها برخورد کند تا حساب کار دست‌شان بیاید که نمی‌توانند کار‌های نامناسب بکنند و به حمایت باشگاه دلخوش باشند.

گرو و نیومایر را به خاطر اعتراضات خریدند

در شرایط کنونی و به دلیل نوسانات ارزی خرید بازیکنان خارجی به باشگاه فشار می‌آورد و بهتر است به جای استفاده از مهره‌های خارجی، این پول را صرف نفرات مستعد داخلی کنیم. البته اگر دلار ۳۲۰۰ تومان بود داستان فرق می‌کرد، ولی با قیمت کنونی واقعاً بهتر است پول آن را خرج بازیکن‌سازی و سایر امور باشگاه کنیم. البته الحاجی گرو و نیومایر را به دلیل اعتراضاتی که هواداران استقلال نسبت به یارگیری پیش‌فصل داشتند، خریده‌اند.

مدیرعامل نشدند، اعتراضات تمام شد!

قبلاً به خبرورزشی گفتم و باز هم می‌گویم اعتراض عده‌ای که خود را طرفدار استقلال می‌نامیدند و مقابل در وزارت ورزش جمع می‌شدند، فقط یک نمایش بود و بس، اعتراضاتی مهندسی شده و هدفمند. وقتی سرپرست باشگاه مشخص شد و آقایان دیدند پستی به آن‌ها نرسیده و مدیرعامل نشدند عملاً سکوت کردند. اعتراضات خودجوش! تمام شد، چون افراد دیدند هر کاری کنند دست‌شان از مناصب استقلال کوتاه شده است. شما مطمئن باشید یک عده استقلال را برای بقای خود می‌خواهند و بس. آن‌ها مرتب با استفاده از شیوه‌های پوپولیستی مدعی دوست داشتن استقلال می‌شوند، ولی وقتی در این باشگاه سمتی نداشته باشند دیگر استقلال را دوست ندارند!

انتهای پیام

سیتنا 4

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2018-08-14 08:51

افزودن دیدگاه جدید