کد مطلب: 

177236
نخستین تجربه برگزاری آزمون استعدادیابی و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان، توسط بانک شهر و به صورت همزمان در سراسر کشور صورت گرفت.

به گزارش سیتنا، نخستین آزمون استعدادیابی و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان بانک شهر در 5حوزه تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز به صورت همزمان با هدف انتخاب نفرات مناسب و شایسته برای تصدی پست‌های کلیدی و حساس ایجاد فرصت بهبود و تدوین نظام مدیریت استعدادها، و همچنین تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان واجد شرایط از موقت به دائم برگزار شد‌.

حسین مظلوم، معاون توسعه منابع انسانی این بانک در حاشیه برگزاری این آزمون اظهار کرد: میانگین سنوات خدمتی داوطلبین برای شرکت در این آزمون  46ماه و میانگین سن داوطلبین 31سال تعیین شده بود.

وی با اشاره به واجدین شرایط در آزمون استعدادیابی افزود: 96درصد از واجدین شرایط، شامل کارکنان قراردادی تمام‌وقت با مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر بدون در نظر گرفتن سوابق خدمتی و شرایط سنی بوده‌اند که در فرآیند شناسایی استعدادها حضور داشتند.

مظلوم در ادامه تصریح کرد: از مجموع 1455نفر شرکت‌کننده در آزمون، 533نفر خانم‌ها و 922نفر را آقایان تشکیل دادند که  69درصد آنان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی، 31درصد کارشناسی‌ارشد و 3نفر دانشجوی دکتری در این آزمون حضور داشتند.

معاون توسعه منابع انسانی خاطرنشان کرد: در مجموع 150سئوال عمومی و تخصصی، شامل سئوالات اقتصادی، هوش و استعداد عمومی، مهارت‌های هفتگانه رایانه(ICDL)، آئین نگارش و مکاتبات اداری، بانکداری، حقوق بانکی، مبارزه با پولشویی، بازاریابی و ارتباطات اثربخش، هوش و استعدادیابی، زمینه خلق فرصتی یکسان برای همه کارکنان بانک شهر جهت شکوفایی استعدادها و انتصاب برترین‌ها را فراهم کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه