کد مطلب: 

228533
مشاور وزیر ارتباطات در امور بانوان خبر داد:
دفتر امور زنان و خانواده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تلاش است با تلفیق دو حوزه اقتصاد و فناوری اطلاعات و با تکیه بر تکنولوژی های نوین ارتباطی، با هدف محرومیت زدایی و قطع دست دلالان و واسطه ها، به رونق چرخه اشتغال در مناطق محروم بپردازد.
رونق چرخه‌ی اشتغال در مناطق محروم با تلفیق حوزه‌های اقتصاد و فناوری اطلاعات

به گزارش سیتنا، "حانیه سامعی" مشاور وزیر ارتباطات در امور بانوان در اینستاگرامش نوشت:

دفتر امور زنان وزارت ارتباطات در نظر دارد با هدف رونق گرفتن گردشگری و افزایش فروش صنایع دستی در مناطقی که دارای ظرفیت های قابل توجه در این دو حوزه هستند، گامی فراگیر در جهت اشتغال خانواده با تاکید بر سهم بالای زنان در این چرخه بردارد.
یافته‌های پژوهشی در این حوزه، در بیش از 70 روستای استان هرمزگان حاکی از این است که بیش از 85 درصد بار گردشگری در این مناطق بر عهده زنان است؛ لذا دفتر امور زنان و خانواده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تلاش است با تلفیق دو حوزه اقتصاد و فناوری اطلاعات و با تکیه بر تکنولوژی های نوین ارتباطی، با هدف محرومیت زدایی و قطع دست دلالان و واسطه ها، به رونق چرخه اشتغال در مناطق محروم بپردازد تا شاهد افزایش درآمد خانواده ها و زنان سرپرست خانوار به ویژه در مناطق محروم با تکیه بر داشته های بومی و ظرفیت های فردی باشیم.
از همراهان عزیزی که با این دغدغه و در راستای مسوولیت اجتماعی شان مایل به همراهی هستند دعوت می کنیم ایده های خود را با ما به اشتراک بگذارند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت