کد مطلب: 

204693
کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در راستای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور، 5 هزار تخته پتو و 500 عدد چادر تهیه و به مناطق زلزله زده ارسال می‌کنند.
کمک‌های کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مردم زلزله زده غرب کشور

به گزارش سیتنا، کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حرکتی انسان دوستانه و در راستای  کمک به مردم زلزله زده  غرب کشور ،5 هزار تخته پتو و 500 عدد چادر تهیه و به مناطق زلزله زده ارسال می کنند.

21 آبان ماه، زلزله ۷.۳ ریشتری غرب کشور را  را لرزاند،  زلزله‌ای که طی آن و براساس آخرین آمارها، 430 تن از هموطنان جان خود را از دست دادند و بیش از ۷۱۵۰ نفر نیز مجروح شدند.

سازمان اورژانس کشور آخرین آمار کشته شدگان زلزله 7.3 ریشتری غرب کشور را تا کنون 430 نفر اعلام کرده است و تعداد مصدومان این حادثه نیز 7156 نفر اعلام شده است.

برغم تلاش و بسیج همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها، هنوز گروهی از هموطنان زلزله‌زده با مشکلاتی همچون کمبود چادر، قطعی آب و برق و ... مواجه هستند و برودت هوا، شرایط را برای این هموطنان سخت‌تر کرده است.

در این زلزله دستکم ۱۲ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی به طور ۱۰۰ درصد تخریب شده و ۴۵ هزار واحد نیز نیازمند تعمیرات است، این  زلزله هفت شهر و 1930 روستای استان کرمانشاه را، در بر گرفت.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه