کد مطلب: 

227575
سرمربی استقلال این روزها به جای حمایت از داخل باشگاه شاهد سنگ اندازی های عجیبی است.
فرضیه‌ای که جدی شد؛ بحران‌سازی داخلی برای شفر؟

به گزارش ایران پژواک، معادلات استقلال بعد از دیدار دربی به شکل عجیبی تغییر کرده و شرایط برای این تیم به شکلی پیش می رود که حالا فرضیه بحران سازی از داخل باشگاه به قصد ضربه زدن به تیم شفر بیش از گذشته جدی شده و رنگ واقعیت گرفته است.

استقلال هر چند شانس زیادی برای رقابت در لیگ ندارد اما هنوز 5 مسابقه در لیگ و 3 مسابقه در آسیا پیش روی این تیم است که می تواند تاثیر زیادی در آینده این تیم در سال آینده داشته باشد و البته با توجه به تقویم مسابقات، شانس آنها را زنده نگه دارد اما با این وجود شرایط به شکلی پیش می رود که گویا در داخل باشگاه نیز خیلی تمایلی به نتیجه گیری تیم شفر نیست.

روند اتفاقاتی که از دیدار با پرسپولیس آغاز شد به نظر می رسید بعد از برد در دیدار با الهلال و یا سپاهان به پایان برسد اما این اتفاق رخ نداد و حالا شرایط برای تیم شفر بعد از دو برد بسیار سخت تر شده و به نظر می رسد اگر دیدار با ماشین سازی آبی ها باز هم برنده شوند، وضعیت بدتر خواهد شد.

استقلالی ها بعد از دیدار با الهلال با اتوبوس به اصفهان سفر کردند که با توجه به خستگی تیم باعث نارضایتی آنها شد. قبل از این سفر نیز عدم توجه و رسیدگی به پرونده فرشید باقری از سوی باشگاه که دست شفر را بسته تر از قبل می کرد باعث ناراحتی او شده بود.

این اتفاقات حالا با برد برابر سپاهان شدت گرفته و اخباری پیرامون جلسه هیات مدیره باشگاه به گوش می رسد که جای تعجب دارد. رسیدگی به فعالیت های اینستاگرامی فرهاد مجیدی و بررسی شادی وینفرد شفر و البته رسیدگی دوباره به ماجرای اختلافات میان خطیر و فتحی بر اساس اخبار برخی رسانه ها از دستورات این جلسه است. جالب آنکه هیات مدیره استقلال در ماه های اخیر و روزهایی که تیم در اعتصاب بود و یا حتی زمین تمرین نداشت نیز تشکیل جلسه نداد اما حالا بعد از بردهای این تیم به سرعت تشکیل جلسه دادند تا احتمالا شاهد جریمه یا توبیخ برای شفر و دستیارانش باشیم.

هر چند این موضوع هنوز در حد فرضیه است اما احتمال وقوع و رخ دادن این فرضیه باعث شده تا دوباره رختکن استقلال و کادرفنی تحت فشار قرار بگیرند و هیات مدیره نیز این بار نقش آفرینی معکوس دارند. در شرایطی که انتظار می رفت مدیران استقلال به دنبال تمدید قرارداد ستاره هایی مانند پاتوسی، علی کریمی، وریا غفوری و دیگر مهره های کلیدی تیم باشند اما حالا به دنبال موضوعی هستند که ورود به آن می تواند دردسر ساز شود. این تصمیمات از سوی هیات مدیره در شرایطی اتخاذ می شود که در فاصله 5 هفته تا پایان فصل آبی ها تنها 40 درصد دریافتی داشتند و شرایط برای این تیم در مباحث مالی نیز اصلا مناسب نیست.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه