کد مطلب: 

6606

گوشی‎های هوشمند سفید نخرید!

برای آن دسته از کاربرانی که گوشی هوشمند به رنگ سفید دارند نسبت به کسانی که صاحب گوشی هوشمند مشکی یا نقره‌ای هستند، بیشتر احتمال افتادن گوشی وجود دارد.

به گزارش سیتنا، یک شرکت بریتانیایی که در زمینه بیمه تلفن‌همراه فعالیت می‌کند در گزارشی جدید لیست 10 گوشی برتری که براساس تجربه شخصی کاربران احتمال بروز مشکل برای آن‌ها بیشتر است را منتشر کرد.

فارس به نقل از سلولار – نیوز، نوشت: نخستین گوشی هوشمندی که به گفته کاربران بیشترین احتمال بروز خطا و مشکل برای آن وجود دارد Galaxy S III سامسونگ است.

سایت اینترنتی این مرکز بیمه‌ای همچنین اعلام کرد برای آن دسته از کاربرانی که گوشی هوشمند به رنگ سفید دارند نسبت به کسانی که صاحب گوشی هوشمند مشکی یا نقره‌ای هستند، بیشتر احتمال سقوط یا افتادن گوشی و یا بروز مشکل وجود دارد. البته هنوز دلیل این مسئله مشخص نشده است.

بر اساس این اطلاعات که مرکز MobileInsurance.co.uk منتشر کرده، لیست 10 گوشی هوشمندی که بیشتر از بقیه احتمال بروز مشکل برای آن‌ها وجود دارد به قرار زیر است:

1- گوشی هوشمند Galaxy S III سامسونگ

2- گوشی هوشمند HTC One

3- گوشی هوشمند Lumia 610 نوکیا

4- گوشی هوشمند آیفون 4

5- گوشی هوشمند BlackBerry Bold 9900

6- گوشی هوشمند آیفون 4S

7- گوشی هوشمند Xperia S سونی

8- گوشی هوشمند BlackBerry Curve 9220

9- گوشی هوشمند Tocco Lite 2 سامسونگ

10- گوشی هوشمند Nexus 4 ال‌جی

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-04-12 14:44

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
ببین چقدر علمشون دقیق و ریزبینه که حتی به رنگ وسایل هم دقت میکنن جالبه چند سال پیش نتیجه یه تحقیق مشابه در مورد رنگ ماشین ها چه تاثیری روی تصادف داره توی بریتانیا انجام شده نتیجه این بوده که ماشین های به رنگ تیره تا مشکی و رنگ روشن تا سفید بیشترین امار تصادف رو دارند!دلیل ان هم این بود که ماشین های مشکی و تیره رنگ شبه ها کمتر به چشم میان و باعث جلب توجه نمیشن به همین خاطر بیشتر رانندگان متوجه حضور اونا نمیشن و تصادف بوجود میاد! در مورد ماشین های با رنگ سفید و روشن همین مشکل البته در روز و زیر تابش افتاب وجود داره! بر اساس ازمایش ماشین هایی با رنگ زرد و قرمز و نارنجی و قهوه ای روشن چون جلب توجه میکنن کمترین امار تصادف را دارند
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید