کد مطلب: 

6242

پول مجازی جایگزین دلار شد

پول مجازی جایگزین دلار شد

بدگمانی به پول های معتبر جهانی نظیر دلار و یورو موجب رونق پولی مجازی شده که بیت کوین نام دارد.

 
به گزارش سیتنا، شمار زیادی از کاربران اینترنت در حال حاضر در حال تبدیل پول خود به پول مجازی بیت کوین هستند. در اسپانیا چندین برنامه کاربردی برای گوشیهای هوشمند از طریق پرداخت با با بیت کوین به کاربران ارائه می شوند.
 
این پول الکترونیکی در سال 2009 ایجاد شد که امکان معاملات غیر متمرکز و ناشناس را فراهم می سازد. حجم بیت کوین که در جهان رایج است از طریق الگوریتم مدیریت می شود و به هیچ بانکی وابسته نیست.
 
از آنجا که این پول به هیچ دولتی وابسته نیست امکان پولشویی از طریق آن نیز زیاد است. اما در حقیقت بسیاری از سپرده گذاران که اعتماد خود را به نظام بانکی سنتی از دست داده اند بیش از پیش به پول بیت کوین گرایش پیدا کرده اند.
 
می توان از طریق دفاتر مبادلات مجازی؛ بیت کوین را به دلار و یورو تبدیل کرد.
 
ارزش بیت کوین در ماههای اخیر به بالاترین سطوح خود رسیده است. ارزش این پول در ماه ژانویه گذشته حدود سیزده دلار بود که در ماه جاری به بیش از پنجاه دلار رسیده است.
 
بسیاری از سایتها برای دریافت پول خود بیت کوین را می پذیرند و اروپاییها در دوره بحرانی کنونی این پول را به عنوان ارزشی مطمئن پذیرفته اند.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-03-22 13:32

دیدگاه‌ها

تصویر مهدی
به نام یزدان بخشاینده بخشایشگر درود بر شما در مستند ظهور the Arrival که در مورد توطئه صهیونیست‌هاست یک روحانی حرف می‌زنه و می‌گه که واحد پول جهانی (البته از نوع غیررسمی) که طلا بود اکنون به دلار تغییر پیدا کرده و گفته که واحد پول بعدی، پول الکترونیکی خواهد بود!
ارسال شده توسط مهدی در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید