کدخبر :5571 پرینت
16 بهمن 1391 - 05:14

"همراه اول" گواهینامه نظام مدیریت یکپارچه گرفت

متن خبر

همراه اول به عنوان اولین و تنها اپراتور تلفن همراه در خاورمیانه، موفق به دریافت گواهینامه نظام مدیریت یکپارچه از شرکت TUV NORD آلمان شد.

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول (بزرگترین اپراتور خاورمیانه) به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه در خاورمیانه، موفق به دریافت  گواهینامه نظام مدیریت یکپارچه (IMS) برای کلیه فعالیت های اداری و عملیاتی شبکه ارتباطی  خود بر اساس نظام های سامانه استاندارد «مدیریت کیفیت»، «زیست محیطی» و «ایمنی و بهداشت حرفه ای» جهانی شد.

بر اساس این گزارش، اکنون تمامی فعالیت های جاری در شرکت ارتباطات سیار ایران بر اساس استانداردهای تاکید شده در سامانه مدیریت یکپارچه ,IMS ISO 9001 (مدیریت کیفیت) ،ISO 10004 (پایش رضایتمندی مشتری و افزایش سطح رضایتمندی مشتری)، ISO 14001 (مدیریت محیط زیست) و OHSAS 18001 (مدیریت ایمنی و بهداشت کارکنان) درحال اجرا است. بهبود مستمر کیفیت ارائه خدمات، ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان و کارکنان، ایمنی شغلی و بهداشت حرفه ای و مدیریت عوامل زیان آور زیست محیطی از جمله تعهدات مدیریت و کارکنان همراه اول است.

این گزارش می افزاید: تعهد مدیریت و التزام کارکنان اپراتور اول به این سامانه و اخذ گواهینامه های  استاندارد مربوطه سبب می شود تا تمامی فعالیت های شرکت بر اساس فرآیندهای استاندارد شده، مستند و اجرا گردد. ضمن آنکه وجود فرآیندهایی مدون و مستند موجب ارتقای عملکرد شرکت در چارچوبی مشخص، قانونی و مطابق دستورالعمل ها می شود. 

شایان ذکر است این گواهینامه ها مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت به سازمان های مختلف جهان اعطا می شود و دریافت آن عامل افزایش بهره وری و جلب اعتماد بیشتر ذی نفعان است.

شرکت ارتباطات سیار ایران در پایان اعلام داشته با دریافت گواهینامه های استاندارد بین المللی، با جدیت و عزمی راسختر از گذشته، فعالیت های داخلی و بین المللی خود را با کیفیتی برتر ادامه می دهد.

 انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.