کد مطلب: 

5559

راه اندازی 730 فروشگاه زنجیره‎ای همراه اول طی پنج سال

راه اندازی 730 فروشگاه زنجیره‎ای همراه اول طی پنج سال

مدیرعامل همراه اول در مراسم افتتاح اولین فروشگاه زنجیره ای همراه اول در تهران ، هدف از راه اندازی چنین فروشگاهی را فروش سیم کارت، کارت شارژ و همه خدمات مربوط به همراه اول عنوان کرد که طی یک پروژه 5 ساله، 730 فروشگاه زنجیره ای در کل کشور راه اندازی خواهد شد.

 

به گزارش سیتنا، اولین فروشگاه زنجیره ای همراه اول در تهران طی مراسمی شنبه 14 بهمن ماه، افتتاح شد. پیش از این، اولین فروشگاه زنجیره ای همراه اول کشور 28 آبان ماه در مشهد افتتاح شده بود.

در اولین فروشگاه زنجیره ای همراه اول در تهران که در خیابان شریعتی (روبروی خیابان شهید دستگردی) راه اندازی شده است، همه محصولات و خدمات همراه اول و خدمات دیگری نظیر وایمکس، گوشی و لوازم جانبی تلفن همراه، نرم افزارهای کاربردی، اینترنت ADSL و ... ارائه می شود.

"وحید صدوقی" مدیرعامل همراه اول در این مراسم افتتاح، هدف از راه اندازی چنین فروشگاهی را فروش سیم کارت، کارت شارژ و همه خدمات مربوط به همراه اول عنوان کرد که طی یک پروژه 5 ساله، 730 فروشگاه زنجیره ای در کل کشورراه اندازی خواهد شد.

صدوقی گفت: بنا داریم در سال اول، 101 فروشگاه راه اندازی کنیم که اولین آن در مشهد و دومین فروشگاه در تهران افتتاح شده است. امروز نیز همزمان با این راه اندازی، 11 فروشگاه در سراسر کشور افتتاح می شود.

وی افزود: فروشگاههای زنجیره ای همراه اول در سه سطح T1 (فروشگاه های بالای 100 متر)،  T2 (فروشگاه های کمتر از 100 متر) و T3 (کیوسک های کوچک) تدارک دیده شده است.

مدیرعامل اپراتور اول با اشاره به فروش انواع خدمت، گوشی، تبلت، دانگل، نوت بوک و ... در فروشگاههای زنجیره ای همراه اول، اظهار داشت: هدف ما این است که تجربه مشتری در سراسر کشور یکسان شود؛ به عبارت دیگر در این فروشگاهها، هم خود خدمت و هم قیمت آن بطور یکسان ارائه می شود.

وی اضافه کرد: در حال مذاکره با برندهای معروف و استاندارد گوشی هستیم تا بصورت باندل در فروشگاهها عرضه کنیم. حتی ما آمادگی داریم نرم افزارهای کاربردی خاص تلفن همراه را در این فروشگاهها ارائه کنیم.

صدوقی گام بعدی فروشگاه‎های زنجیره ای همراه اول را عرضه تمامی خدماتی دانست که در مراکز خدمات ارتباطی ارائه می شود.

 

صدوقی در ادامه با بیان اینکه قصد داریم در تهران 20 فروشگاه زنجیره ای راه اندازی کنیم، گفت: علاوه بر این 20 فروشگاه، 5 کیوسک و 5 فروشگاه سیار (خودرو با تجهیزات کامل) در تهران خدمت ارتباطی ارائه خواهند کرد. البته فروشگاههای سیار در ایام پر ازدحام و شلوغ و در مراکز خاصی ارائه خدمت خواهند داشت.

وی افزود: برنامه ما این است که تعدادی از فروشگاهها تحت مالکیت همراه اول باشند و تعدادی نیز به   بخش خصوصی سپرده شوند.

به گزارش سیتنا، صدوقی اظهار داشت: از آنجا که مردم علاقمندند برند مورد نیاز خود را از فروشگاه یک برند معتبر و با سابقه خریداری کنند، ما سعی می کنیم انواع نوت بوک، تبلت و گوشی های هوشمند که نیازمند باند وسیع هستند را در این فروشگاههای زنجیره ای عرضه کنیم.

وی با بیان اینکه در واقع فروشگاههای زنجیره ای همراه اول اولین فروشگاه زنجیره ای صنعت ITکشور نیز هستند گفت: بدنبال آن هستیم هر آن چه که یک کاربر تلفن همراه به ان نیاز دارد در این فروشگاه ارائه کنیم. حتی فروشگاههای اطراف نیز می توانند تجهیزات ارتباطی مورد نیاز خود را از فروشگاههای زنجیره ای همراه اول تامین کنند.
انتهای پیام 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-02-03 07:24

افزودن دیدگاه جدید