کد مطلب: 

5340

ساخت گجتی برای بیدار شدن بی درد سر+ تصاویر

ساخت گجتی برای بیدار شدن بی درد سر+ تصاویر

بیدار شدن با صدای ممتد زنگ ساعت به سرعت می تواند یک سردرد ضربانی به همراه آورد، اما یک شرکت نوردرمانی گجتی را ارائه داده که بیدار شدن صبحگاهی را با شبیه سازی طلوع خورشید و صدای بیدار باش طبیعی برای کاربر خود فراهم می کند.

به گزارش سیتنا به نقل از مهر، شرکت وریلوکس که به عنوان یک شرکت تولید کننده محصولات نورپردازی در عرصه بهداشت و درمان فعالیت می کند این گجت را با عنوان "سیستم خواب آرام طلوع کن و بدرخش" ارائه کرده که طلوع خورشید را شبیه سازی می کند تا کاربر بتواند به سادگی بیدار شود تا این که صدای هشدار ناهنجار ساعتها وی را بیدار کند.

 

این دستگاه همچنین از جهت عکس هم کار می کند، به این معنا که به آرامی نور را تاریک کرده تا کاربر به صورت طبیعی به خواب برود.

 

این شرکت اعلام کرده است که دستگاه "طلوع کن و بدرخش" ریتم شبانه روزی بدن را تنظیم می کند به گونه ای که الگوهای خواب عادی و بیدار شدن عادی کنترل شوند.

 

این گجت همچنین دربرگیرنده نوری است که رنگ آن تغییر می کند و کارکرد آن آرام کردن کاربران است. هماهنگی نور و صدا درمانی به طور طبیعی خاصیت تعادل بدن را فراهم می کند.

    

خواب آرام و بیدار شدن پر انرژی ویژگی است که این دستگاه درکنار برنامه های هماهنگ کردن خواب و بیداری برای کاربر خود فراهم می کند و نشانه هایی برای بدن فراهم می کند که طبیعی به خواب رود، با انرژی از خواب بیدار شود، کارکرد بدن را متعادل کرده و تمرکز را ارتقا می دهد.
انتهای پیام 
 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-21 07:56

دیدگاه‌ها

تصویر سیتنا 5
دوست گرامی ظاهرا هنوز وارد بازار ایران نشده است
ارسال شده توسط سیتنا 5 در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
سلام عالیه ولی میشه تهیه اش کرد از کجا باتشکر
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید