کد مطلب: 

5247

دعوت اینترنتی به روابط نامشروع برای کارت شارژ!

دعوت اینترنتی به روابط نامشروع برای کارت شارژ!

رییس پلیس فتای استان کرمانشاه از دستگیری عامل انتشار تصاویر و محتوای غیراخلاقی در اینترنت خبر داد.

 

به گزارش سیتنا، سرهنگ زحمتکش در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مقابله با جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تیم رصد پلیس فتا صفحه‌ای را در یکی از شبکه‌های اجتماعی شناسایی کرد که گرداننده آن با شگردهای خاص تحت عنوان روابط نامشروع اقدام به انتشار فساد و در نهایت کلاهبرداری در فضای مجازی می‌کرد.

 

رییس پلیس فتای استان کرمانشاه با بیان اینکه با شناسایی این صفحه، اقدامات پلیس برای دستگیری عامل اصلی آن در دستور کار ماموران قرار گرفت، افزود: آدرس گرداننده این صفحه که با ترویج فرهنگ ابتذال و بهره جستن از فضای مجازی، اخلاق و عفت عمومی جامعه را هدف قرار داده بود، شناسایی و پس از اخذ مجوزهای قضایی متهم در کرمانشاه دستگیر شد.

 

وی گفت: متهم پس از دستگیری به جرم خود اعتراف و اظهار داشت با شگردی خاص خود را دختر جوانی معرفی و از دیگران اخاذی و کلاهبرداری می کردم.

 

به گفته زحمتکش، متهم با گمراه کردن ذهن مخاطبان سعی در دریافت کارت شارژ تلفن از بازدیدکنندگان سایت به‌منظور برقراری ارتباط داشت که دستگیر شد.

 

رییس پلیس فتای کرمانشاه هشدار داد که والدین نظارت بیشتری نسبت به فعالیت فرزندان خود در اینترنت داشته باشند تا آنان گرفتار سایت‌های آلوده نشوند.

انتهای پیام

http://www.citna.ir

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-14 20:20

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
دوست عزیز معلومه خیلی از این جور آدما زخم خوردی!!!!
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ها حالا
فتا یه سری به فیسبوک بزنه ببینه یک صفحه نیست و هزاران صفحه است که با این روش کلاهبرداری میکنند ، پلیس فتا میتواند با همکاری مخابرات و ایرانسل همه ی آنها رو دستگیر کند ... به راحتی میشود ماموران رو به این صفحات فرستاد و با فرستادن شارژ و سپس رهگیری شارژ که با چه شماره ای شارژ شده متخلقین رو دستگیر کنه... فتا اگه راست میگه این صفحات کلاهبرداری فیسبوک رو رصد کنه و کمی پول خرج کنه. مسخره است که میگند یک صفحه بوده .... یک صفحه !؟ بهتر بود میگفت یکی از هزاران صفحه.
ارسال شده توسط ها حالا در 11 دى 48 - 04:03
تصویر امیر
اینگونه افراد باید به شدیدترین و جه مجازات شوند تا امثال انان جرات نکنند همچین غلط ی را بکنند وگرنه باید تا اخر عمر دنبال این گونه موجودات رذل باشیید
ارسال شده توسط امیر در 11 دى 48 - 04:03
تصویر محمد
کاش به جایی اینکه سایت هارو فیلتر کنیم بیایم فرهنک جامعه رو بالا ببریم مثلا از طریق شرکت های اینترنت کسانی رو که کار های سوء می کنن رو شناسایی و از داشتن اینترنت محرومشون کنیم و یا جریمه همانند جرایم راهنمایی و رانندگی ...
ارسال شده توسط محمد در 11 دى 48 - 04:03
تصویر حالا هان ها حالا
برعکس داداش من از کسی زخم نخورد و کسی نمیتونه به من زخم بزنه ، خودت برو ببین چند آدم بدبخت گیر میارند که فکر میکنند اینها واقعی هستند ، تازه در بعضی صفحات کامنتها رو بخون میفهمی چی به چیه ، از این گذشته دزدی شارژ برای ادمهای ابله و طمعکار هم هست که به تو رمزی میدند ستاره140ستاه رمز شارژ ستاره یک رمز دیگه که در واقع شماره دزد است که با نه شروع میشه ستاره مربع اوکی ، از این ترفندها برای شارژ دزدی زیاد هست من هم آدمی نیستم از این اشخاص زخم بخورم نیازی به اونا ندارم ، در بالا هم برای گوشزد و جمع آوری این اشخاص توسط فتا نوشتم ولاغیر ، دوست عزیز از وقتی اینترنت در ایران بود من در این فضا هستم و تازه نیومدم که بخوام گول این افراد رو بخورم ولی 4تا ساده بدبخت از همه جا بی خبر گول میخورند ، خودت چند صفحه رو مرور کن میبینی توضیحات یکسان عکسهای یکسان کاملا مشخصه کلاهبرداریه
ارسال شده توسط حالا هان ها حالا در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید