کد مطلب: 

5203

چه تعداد ایرانی عضو فیس بوک هستند؟

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد در همایش 'وبلاگ‌نویسان آزاده': مهمترین شاخص توسعه فرهنگی جوامع بشری، میزان استفاده بهینه مردم آن از فضای مجازی است. متاسفانه نزدیک به دو میلیون ایرانی عضو شبکه اجتماعی فیس بوک هستند که توسط دشمنان قسم خورده انقلاب، مدیریت و کنترل می‌شود.

710721_915.jpg

به گزارش سیتنا، نایب رییس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نخستین همایش دوروزه وبلاگ‌نویسان آزاده که با حضور مسئولین موسسه فرهنگی هنری پیام آزادگان و بیش از 60 وبلاگ‌نویس آزاده در محل هتل هویزه تهران برگزار شد. به مطالب ذیل اشاره کرد:

 

- امروزه یکی از شاخص های توسعه فرهنگی جوامع بشری را با میزان استفاده مردم آن از فضای مجازی و درصد نقش آفرینی در این فضا می سنجند.

- امیدوارم برگزاری این نشست صمیمانه زمینه ساز رشد و تعالی شما عزیزان و در نهایت سربلندی اسلام شود. البته شما وبلاگ نویشان قطعا با فضای مجازی آشنا هستید و در جریان هستید که ما امروزه در این زمینه با فضای جدیدی روبرو هستیم و اگر بخواهیم از نگاه آینده پژوهی به بررسی و کنکاش این فضای مجازی بپردازیم باید بگویم که این حوزه( فضای مجازی) آینده جهان را بدون شک رقم خواهد زد.

- اصولا امروزه یکی از شاخص های توسعه فرهنگی جوامع بشری را با میزان استفاده مردم آن از فضای مجازی و درصد نقش آفرینی در این فضا می سنجند که خوشبختانه مردم و جامعه ایران در این رده بندی رتبه نخست را از آن خود کرده اند.

- پیش از اینکه فیس بوک در فضای مجازی و اینترنت خود را مطرح کند جایگاه و رتبه ایران در زمینه استفاده از فضای مجازی در میان کشورهای دنیا رتبه ای مابین 10 الی 15 بود و امروز هم می توان گفت که مردم ایران در زمینه میزان استفاده از فضای مجازی و حتی عضویت در فیس بوک به نوعی رتبه اول را در میان مردم کشورهای دنیا دارند.

- بر اساس آمار موجود بیش از یک میلیون نفر در تهران و در حدود 200 هزار نفر هم در شهرهایی از جمله شیراز و رشت عضو شبکه اجتماعی فیس بوک هستند که این آمار را اگر بر اساس میزان جمعیت کشور در برابر کشورهایی چون چین و هند و آمریکا و یا کشورهای توسعه یافته درنظر بگیریم می توانیم نتیجه بگیریم که تعداد مردمی که در ایران عضو فیس بوک هستند حتی از این کشورها هم بیشتر است.

- البته متاسفانه می‌بینیم که همچین فضایی در دست دشمنان ما قرار دارد و توسط آنها هم مدیریت می‌شود و این آنها هستند که از همه ظرفیت این قبیل شبکه‌های اجتماعی برای آسیب زدن به ما استفاده می‌کنند.
منبع: نسیم

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-11 19:48

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
متاسفانه ذخیره این استامینوفن کدئین هم داره تو کشور تموم میشه
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر علی
ما خودمون هم به رشد این شبکه ها کممک می کنیم نیگا الان فقط لگوی کلوپ اینجا ایرانی است بقیشون چی می خوان ما الان فیس نما افسران داریم که به صدتای اونا می ارزه پس خودمون داریم برای خودمون می زنیم
ارسال شده توسط علی در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
بنظر من به عنوان يک ايرانی!ايرانيا از سر بيکاری تو فيس و فضای مجازی پرسه ميزنن!ادم بيکار بايد ی جوری انرژيش رو تخليه کنه!پس بهتره شرايط استفاده ازاين انرژی رو فراهم کنيد اينجوري مشکل زودتر حل ميشه!
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر حسن جمشیدی
...چرا ما این نگاههای سیاه و سفید را از خود دور نمی کنیم. چرا ار فرصت ایجاد شده بهره نمی بریم. چرا همه چیز را سیاه و دشمن و شیطان و... می بینیم... شما را خدا این ماسکها را از پیش چشمتان بردارید و دنیا را آن گونه که هست ببنید.
ارسال شده توسط حسن جمشیدی در 11 دى 48 - 04:03
تصویر علی
...چرا همه چیز برای ما ایرانیان بد است؟ فقط استامینفون کدئین خوبه که درد ما را آرام می کند؟
ارسال شده توسط علی در 11 دى 48 - 04:03
تصویر علی
ای بابا! حاج آقا ما که به همت متخصصان، اینترنت ملی داریم. جوون ها رو بیارید تو اینترنت ملی که دشمن کنترلشون نکنه.
ارسال شده توسط علی در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
فيس بوك بيش از يك ميليارد عضو در سراسر دنيا دارد. آن وقت چگونه ايران بادو ميليون عضو مقام اول را در فيس بوك دارد. آيا واقعا اين همه تشكيلات براي دشمني با ايران فعاليت ميكنند؟
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید