کد مطلب: 

4080

از ساعاتی پیش، گوگل و جی میل در برخی مناطق ایران از دسترس خارج شد

از ساعاتی پیش، گوگل و جی میل در برخی مناطق ایران از دسترس خارج شد

از ساعاتی پیش گوگل و جی میل در حالی در ایران از دسترس خارج شد که روز گذشته دبیر کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه از فیلتر شدن قریب الوقوع گوگل و جی میل در ایران خبر داده بود.

به گزارش سیتنا، دکتر خرم آبادی دبیر کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردی 2030 از فیلتر شدن سایت آمریکایی گوگل و جی میل تا ساعتی دیگر خبر داده بود.

خرم آبادی در توضیح خبر فوق گفت: به دلیل درخواست‌های مکرر مردمی، سایت گوگل و جی میل تا ساعتی دیگر در سراسر کشور فیلتر می‌شوند.

وی در خصوص مدت زمان فیلتر این سایت نیز گفت: گوگل و جی میل تا اطلاع ثانوی در سراسر کشور فیلتر خواهند شد.

گفتنی است اقدام سایت گوگل در انتشار فیلم موهن علیه پیامبر اعظم در روزهای گذشته و اصرار این سایت به سیاست آمریکایی در عدم برداشتن این فیلم سبب شده تا اعتراضات گسترده‌ای نسبت به این فیلم صورت بگیرد و در نهایت با درخواست‌های مکرر مردم مسلمان ایران، دسترسی به این سایت در سراسر کشور تا اطلاع ثانوی مسدود شود.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-09-24 06:59

دیدگاه‌ها

تصویر فرهاد
شما که براتون این حقایق آشکار شده از کدوم موتور جست و جو استفاده می کردید و می کنین که از شما جاسوسی نمی کنه ؟؟ لطفا اطلاع رسانی کنین تا بقیه افراد هم در جریان باشن ! شما میدونید index کردن 1800000000 صفحه اینترنتی یعنی چی و اتصال به این همه صفحه در دو دهم ثانیه یعنی چی ؟ خیلی خوشحال میشم اگر فناوری اطلاعات موتور جست و جویی با این قدرت و امکانات راه بندازه تا کاربر های ایرانی خودشون تصمیم بگیرن که از گوگل استفاده نکن و به سمت موتور جست و جوی ملی برن ... نه اینکه بیایم گوگل رو ببندیم بعد که موتور ملی راه افتاد بگیم در روز اول ده میلیون بازدید داشت و ... .
ارسال شده توسط فرهاد در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
هیچ میدونید با تحریم گوگل توسط مسلمانان جهان چه ضرری متوجه گوگل میشه؟؟؟ بعدش شما میدونید هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمی کشه ؟؟؟ هیچ میدونید گوگل در ازای خدمات رایگان خود چه اطلاعاتی از شما جمع آوری می کنه؟؟ هیچ میدونید گوگل در حقیقت یک جاسوس به تمام معنا است؟؟؟ اگر اینها را نمیدانستید کمی درباره این موارد مطالعه کنید تا حقیقت برای شما آشکار بشه
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر کورش
آخه عزیز دل، کمی فکر کنید با این کار به کی دارید ضرر می زنید. این همه ایرانی مفت و مجانی داخل ایران دارن از سرویس های گوگل استفاده می کنن، بدون این که گوگل یک ریال سود ببره. باید رو سرویس یوتیوب اقدام می شد که خیلی وقته راهش بسته شده...
ارسال شده توسط کورش در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
من کاری ندارم که گوگل چی کار کرده! ولی این که می گن با درخواست مردمی این سایت رو فیلتر کردن مشکل دارم. والا نه کسی به دست من برگه نظرخواهی داد، نه تو خیابون کسی جلوی من رو گرفت تا از من سوال بپرسه!!! این کار خیلی زشته که خواسته خودشون رو عملی کنن و بعد بزنن به حساب مردم!
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید