کد مطلب: 

4074

اپل دوباره سامسونگ را به دادگاه فراخواند؛ این بار برای ۷۰۷ میلیون دلار خسارت اضافی

ظاهرا اپل دست بردار نبوده و در تازه ترین اظهار نامه دادگاهی خود در 43 صفحه از سامسونگ تقاضای پرداخت 707 میلیون دلار خسارت اضافه را کرده است.

 

به گزارش سیتنا، بعلاوه تضمین عدم فروش 26 محصول سامسونگ در امریکا را نیز خواستار شده است.

هیئت منصفه در ماه گذشته سامسونگ را گناهکار شناخته و از شرکت کره ای خواست تا یک میلیارد دلار خسارت به اپل بپردازد. اما در دادخواست جدید که تقدیم قاضی پرونده - خانم لوسی کوه - شده، آمده است که سامسونگ باید بیشتر بپردازد.
اینکه سامسونگ حاضر است وارد نزاع دیگری شود یا نه هنوز معلوم نیست چرا که دادگاه از دو طرف خواسته به اندازه 25 ساعت وقت حقوقی به یکدیگر بدهند تا با حضور خانم قاضی شاید مشکلات مرتفع گردد. اگر وکلای سامسونگ در این مدت زمان ویژه بتوانند به سوی کم کردن اتهامات پیش بروند ممکن است رقم 707 میلیون به 35 میلیون دلار تقلیل یابد و سامسونگ بلافاصله مجبور به پرداخت گردد.
روزی ششم دسامبر برای این کار تعیین شده که حدودا 74 روز دیگر خواهد بود. خسارت ادعا شده بر اساس طراحی و تسهیلات نرم افزاری به ظاهر کپی شده سامسونگ از روی اپل متمرکز خواهد بود.
جالب اینجاست که ظاهرا آیفون5 اپل در بحث بی سیم از روی سامسونگ کپی برداری کرده و هنوز شرکت کره ای اعلام نکرده که علیه اپل شکایت خواهد کرد یا نه؟ و حالا اپل به گفته کارشناسان دست پیش گرفته تا پس نیفتد.
بهر حال اگر شکایت سامسونگ از آیفون 5 به واقعیت تبدیل شود زودتر از مارس 2014 دادگاه به آن نخواهد پرداخت و تا آن موقع بازار تبلت دستخوش حوادث پیش بینی نشده خواهد شد که کسی از آن اطلاع نخواهد داشت.
منیع: خبرآنلاین به نقل از اسلش گی.یر

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-09-23 19:38

افزودن دیدگاه جدید