کد مطلب: 

369

با حساب کاربری فیس بوک‌تان وارد یاهونیوز شوید

با حساب کاربری فیس بوک‌تان وارد یاهونیوز شوید

همزمان با معرفی امکاناتی جدید از سوی فیس بوک، یاهو نیز در کنار این شبکه اجتماعی، قابلیت جدید بخش اخبار خود را راه اندازی کرد.

 

به گزارش سازمان خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (سیتنا)، همزمان با کنفرانس سالانه f8، یاهو نیز از امکان جدید ایجاد شده در صفحه یاهونیوز رونمایی کرد. آن دسته از کاربران یاهونیوز که در فیس بوک نیز حساب کاربری دارند، می‎‌توانند پس از وارد کردن نام کاربری و گذرواژه فیس بوک خود در صفحه یاهونیوز، ببینند که دوستان فیس بوکی‌شان مشغول خواندن چه اخباری هستند. آن ها همچنین می‌توانند اخباری که خود مشغول خواندن هستند را با دیگر دوستان فیس بوکی به اشتراک بگذارند.

 

این امکان از طریق «فیس بار» جدید تعبیه شده در صفحه یاهونیوز امکان پذیر شده است. این فیس بار نشان می دهد دوستان شما که با اطلاعات حساب کاربری فیس بوک خود به یاهونیوز وارد شده اند چه اخباری را مرور کرده اند.

 

علاوه بر این، اخباری مرور شده توسط شما در لیست آخرین فعالیت های شما در فیس بوک نمایش داده می شود. البته این امکان وجود دارد که کاربر لیست این اخبار را از صفحه فیس بوک خود پاک کند. همچنین یاهو نیز امکان غیر فعال کردن قابلیت نمایش اتوماتیک اخبار خوانده شده در صفحه فیس بوک را فراهم کرده است.

 

مسؤولان یاهو اعلام کرده اند از آن جا که 80 درصد کاربران یاهونیوز، دارای حساب کاربری فیس بوک نیز هستند دست به این کار زده اند.

 

گفتنی است طبق آخرین آمار ارائه شده از سوی مدیران ارشد فیس بوک در این کنفرانس، تعداد کاربران این شبکه اجتماعی از مرز 800 میلیون نفر گذشته است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-24 08:41

افزودن دیدگاه جدید