کد مطلب: 

3566

سرویس دهی بدون وقفه‎ی شبکه‎ی همراه اول در مناطق زلزله زده

مدیرعامل همراه اول گفت: نتیجه بررسی های فنی در مناطق زلزله زده که تا 10 دقیقه پس از زلزله طول کشید، نشان داد که کلیه سایت‎ها بدون هیچ گونه مشکلی فعال بودند.
به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، شب گذشته (دوشنبه 23 مردادماه) به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار و هجدهمین سالروز عرضه سیم کارت در کشور، مراسمی با عنوان «شبی با اصحاب رسانه» با حضور مدیرعامل، تعدادی از مدیران ارشد همراه اول و بیش از 160 خبرنگار از حوزه‎های تلفن همراه و بورس رسانه ها برگزار شد.
در این مراسم که همه ساله جهت گرامی داشت روز خبرنگار و سالروز عرضه سیم کارت در ایران با برش کیک جشن گرفته می شود، امسال به دلیل درگذشت تعدادی از هم میهنان در زلزله اخیر، این بخش برگزار نشد و با ذکر صلوات و قرائت فاتحه یاد از دست رفتگان گرامی داشته شد.
در ضیافت شب گذشته، مهندس وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول، ضمن خوش آمدگویی به خبرنگاران و تبریک روز خبرنگار و هجدهمین سالروز عرضه سیم کارت در کشور، با اظهار تأسف در خصوص جان باختن تعدادی از هم میهنان در زلزله اخیر، به بازماندگان ایشان تسلیت گفت.
صدوقی با اعلام اینکه بلافاصله پس از زلزله روز شنبه، کارشناسان همراه اول پیگیر تبعات احتمالی بوده اند، اظهار داشت: نتیجه بررسی های فنی که تا 10 دقیقه پس از زلزله طول کشید، نشان داد که کلیه سایت‎ها بدون هیچ گونه مشکلی فعال بودند. در برخی روستاها نیز که برق با فاصله زمانی پس از زلزله، قطع شده بود، سرویس دهی آنتن ها با تأمین برق اضطراری، بدون قطعی، ادامه یافت.
وی در ادامه با اشاره به اینکه همراه اول هم اکنون بیش از 53 میلیون سیم کارت ثبت شده و 37 میلیون سیم کارت فعال در لحظه دارد گفت: شبکه در حال نوسازی است و بزودی تمام شبکه همراه اول برای ارائه خدمات جدید تلفن همراه بروز می شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-14 07:43

افزودن دیدگاه جدید