کد مطلب: 

350

بررسی درخواست تحقیق و تفحص از ایرانسل در دستور کار کمیسیون صنایع مجلس

بررسی درخواست تحقیق و تفحص از ایرانسل در دستور کار کمیسیون صنایع مجلس

کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه بررسی طرح درخواست تحقیق و تفحص از اپراتور دوم تلفن همراه – ایرانسل – را در دستور کار قرار می دهد.

 

به گزارش سازمان خبری سیتنا، "شریف حسینی منشی" کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با مهر با اشاره به دستور کار امروز این کمیسیون از حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد و اظهار داشت: رضا تقی پور برای پاسخ به سوالات برخی از نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن حضور می یابد.

وی در پاسخ به اینکه سوالات نمایندگان مربوط به چه موضوعاتی است تاکید کرد که تا زمانی که سوالات نمایندگان از وزیر ارتباطات پرسیده نشود اعلام جزئیات این سوالات صحیح نیست.

 

حسینی گفت: کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنین به درخواست برخی نمایندگان، موضوع درخواست تحقیق و تفحص از اپراتور ایرانسل را در دستور کار دارد.

 

حسینی با تاکید بر اینکه تحقیق و تفحص از اپراتور ایرانسل در مرحله درخواست قرار دارد و امروز سه شنبه در کمیسیون مطرح می شود، ادامه داد: در صورت رای گیری و موافقت اعضای کمیسیون با این درخواست، این طرح در صحن علنی مجلس مطرح می شود و در صورت موافقت نهایی مجلس برای تحقیق و تفحص از این اپراتور کمیته ای تشکیل می شود و این طرح به مرحله اجرا درمی آید.

 

به گزارش سیتنا، نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن مجلس درحالی درخواست تحقیق و تفحص از اپراتور ایرانسل را در دستور کار قرار داده اند که نتیجه نهایی تحقیق و تفحص از عملکرد مخابرات و وزارت ارتباطات که از دی ماه سال 87 با تشکیل کمیته ای آغاز و تا اواخر سال 89 نیز به طول انجامید هنوز مشخص نشده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-20 09:52

افزودن دیدگاه جدید