کد مطلب: 

3458

پرداخت قبوض تلفن همراه اول بدون نیاز به شناسه های قبض و مشتری

سرویس پرداخت قبوض ایرانسل از طریق شناسه مشتری و سرویس پرداخت قبوض از طریق ورود شماره تلفن همراه اول بدون نیاز به شناسه‌های قبض و مشتری، به سامانه تلفن‌بانک متمرکز بانک مسکن اضافه شد.

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، نیکوفر صفری رییس اداره کل خدمات نوین با اعلام این خبر گفت : دو خدمت جدید با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و ایجاد تنوع در ارایه خدمات بانکی به آنان از طریق تلفن‌بانک و سهولت پرداخت غیرحضوری قبوض از این طریق، به سامانه تلفن‌بانک متمرکز بانک مسکن افزوده شد.

رییس اداره کل خدمات نوین بانک مسکن تصریح کرد: با افزوده شدن این قابلیت مشتریان می توانند، با ورود به سامانه پرداخت قبوض و ثبت شماره کارت، علاوه بر سرویس پرداخت از طریق شناسه‌های قبض و پرداخت، با وارد کردن عدد 2 و ورود به منوی پرداخت قبض تلفن همراه، بدون نیاز به شناسه قبض و مشتری و تنها با وارد کردن شماره تلفن همراه اول، پس از آگاهی از مبلغ آخرین قبض صادرشده، نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام نمایند.

وی افزود: همچنین مشتریان می‌توانند با وارد کردن عدد 3 و ورود به منوی پرداخت قبض ایرانسل با استفاده از شناسه مشتری،مبلغ قبض ایرانسل خود را پرداخت نمایند.

گفتنی است، استفاده از سرویس‌های سامانه پرداخت قبوض از طریق تمامی کارت بانک‌های عضو شتاب میسر است و برای انجام این عملیات، نیازی به ثبت‌نام در شعب بانک مسکن نیست.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-04 12:17

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
ما یک بار اس ام اس دادیم برای حمایت ازتیم ملی هرروز 120تومان از ما میگیره الان چند ماه ول کن هم نیست نمیدونیم چه کار کنیم
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید