کد مطلب: 

3454

خبرنگاران منتظر شنیدن خبرهای خوش باشند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نزدیکی روز خبرنگار، گفت: به مناسبت این روز خبرهای خوشی برای خبرنگاران، اهالی مطبوعات و ناشران داریم.

 

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی، اطلاع رسانی و امور بین الملل، سیدمحمد حسینی شامگاه پنجشنبه در حاشیه مراسم نکوداشت مرحوم استاد حسن کسایی در جمع خبرنگاران افزود: مقدمات لازم برای اعلام خبر خوش برای خبرنگاران، مطبوعات و ناشران فراهم شده است. 

 

وی اظهارداشت: نشریات و مطبوعات با مشکلاتی مواجه هستند که در روز خبرنگار نوع حمایت خود از آنها را اعلام خواهیم کرد. 

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین به پرداخت وام مسکن خبرنگاران اشاره کرد و گفت: این موضوع با مشکلات حقوقی همراه شده بود که آنها را برطرف کردیم. 

 

حسینی اظهار امیدواری کرد: وام خبرنگاران بدون هیچ مشکلی پرداخت شود. 

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین به مشکل کاغذ برای مطبوعات و ناشران کتاب اشاره کرد و گفت:درباره این موضوعات با معاون اول رییس جمهوری صبحت و تاکید کرده ایم که کاغذ باید در اولویت برنامه ها باشد. 

 

حسینی افزود: با توجه به اینکه قشر نخبه، خواص جامعه، اساتید و دانشگاهیان اهل مطالعه کتاب و مطبوعات هستند، لذا باید اولویت بیشتری برای تامین کاغذ داده شود. 

 

وی اظهارامیدواری کرد: با همکاری معاون اول رییس جمهوری و وزارت صنعت، معدن و تجارت، کاغذ با ارز مرجع وارد کشور شده تا مشکلات روزنامه ها و ناشران کتاب برطرف شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-03 20:30

دیدگاه‌ها

تصویر مجید
سلام متأسفانه کاری که هر سال با نزدیکی به این روز صورت می گیرد که به نوعی بتوانند حمایت جمعی جامعه خبری را به دنبال داشته باشند اما چه فایده که در پس آن واقعا هیچ نیست و تنها وزیر محترم ارشاد و دولت به دنبال این هستند که با وعده و وعیدها چهره ای موجه تر از خود جلوه دهند. هدیه ای که در سال های گذشته با تأخیر 9 ماهه به خبرنگاران و آن هم در بدترین روش مکن تعلق گرفت،واقعا هیچ جایی برای تشکر باقی نمی گذارد و تنها باید گفت که امیدواریم درست شود...!
ارسال شده توسط مجید در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید