کد مطلب: 

3243

55 دقیقه مکالمه‎ی رایگان؛ هدیه‎ی همراه اول به مشترکان

55 دقیقه مکالمه‎ی رایگان؛ هدیه‎ی همراه اول به مشترکان

 همراه اول در ماه مبارک رمضان در قالب طرح 55+5 به مشترکین خود تا 55 دقیقه مکالمه رایگان هدیه می دهد.
به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران: مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول به مناسبت ماه مبارک رمضان از تاریخ 31 تیر تا 28 مردادماه می توانند در مکالمات طولانی تر از 5 دقیقه، تا 55 دقیقه بعدی رایگان مکالمه کنند.
بر اساس طرح 55+5، ثبت نام با ارسال یک پیامک بدون متن به 8055 انجام می شود. در این طرح، مکالمه‎ی رایگان صرفاً برای مکالمات درون شبکه (به همراه اول و یا تلفن ثابت) در نظر گرفته شده و مکالمات خارج از شبکه (به ایرانسل، تالیا و ...)، رومینگ بین الملل، مکالمات خارجه و سایر سرویس های همراه اول طبق تعرفه های جاری محاسبه می شود.
طبق طرح مذکور، در هر تماس درون شبکه، در صورت مکالمه‎ی بیش از 5 دقیقه، فقط هزینه‎ی 5 دقیقه ابتدایی محاسبه شده و  پس از دقیقه پنجم تا 55 دقیقه بعدی مکالمه رایگان است.
طرح 55+5 تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته را در بر می گیرد و مشترکین سیم کارت های دائمی همراه اول در مدت اجرای طرح می توانند برای اطلاع از میزان تخفیف بهره مند شده، عدد "1" را به 8055  پیامک کنند.
مشترکین همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح به پایگاه اینترنتی همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.
 انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-18 11:55

افزودن دیدگاه جدید