کد مطلب: 

3189

علی لاریجانی: مخابرات عرصه‎ای مناسب برای رشد صنعت گرایی و تولید داخلی است

علی لاریجانی: مخابرات عرصه‎ای مناسب برای رشد صنعت گرایی و تولید داخلی است

 

دکتر علی لاریجانی در جمع اعضای اتحادیه های انجمن اسلامی وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه ، عرصه فعالیت مخابرات را بستر مناسبی برای رشد صنعت گرایی و تولید داخلی دانست.
 
به گزارش سیتنا به نقل از یزدفردا، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در سیزدهمین همایش اعضای شورای مرکزی انجمن های اسلامی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های تابعه در مجتمع مخابراتی شهید یگانه تهران، گفت: این توجه دلسوزانه در انجمن اسلامی مخابرات و پست از ابتدای انقلاب تا کنون به صورت خوب و قوی وجود داشته است.
 
لاریجانی ابراز امیدواری کرد: با توجه به نیاز مبرم کشور در این برهه زمانی به تقویت بنیان تولید و خدمات ملی توسط نیروهای ارتش و به خصوص انجمن اسلامی، این مهم ادامه یافته و تقویت شود.
 
لاریجانی در این مجمع افزود : لازم است با حمایت جدی نظام از متخصصان و مولدان و صنعتگران جامعه، فرصت تجربه و پیشرفت به ایشان داده شود.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مخابرات و صنعت مخابرات وظیفه خطیر را بر عهده دارد ابراز امیدواری کرد تا در این عرصه رشد روز افزون تولید داخلی و خدمات مربوطه اش را هرچه بیشتر شاهد باشیم.
 
دکتر لاریجانی : ضمن تاکید بر ضرورت ایستادگی ومقاومت دربرابر فشارهای اقتصادی غرب افزود : درتمام ادوار گذشته ودرتقابل های ایجاد شده توسط غرب ، ملت ایران هزینه داده ودوره های مختلف راسپری کرده است .درحال حاضر نیز باتولید داخلی واستفاده از ظرفیت های موجود می توان تهدید ها رابه فرصت تبدیل کرد.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی در این همایش اتخادیه انجمن با بیان این که عبور از شرایط کنونی باتکیه بر توان داخلی وفرصت دادن به نخبگان جامعه برای گسترکی تولیدات درعرصه های نظامی وغیرنظامی ضرورت تام دارد تصریح کرد : اشتغالزایی در کنار گسترش فضای کسب وکار بابهره گیری از نخبگان ومتخصصان عرصه های صنعتی امکان پذیر است واین گونه می توانیم دست رد به سینه دشمن ورعبور ازاین مرحله بزنیم.
 
دکتر لاریجانی باتاکید بر کاهش مسائل حاشیه ای درعرصه سیاسی ، حفظ وحدت و انسجام درآرایش سیاسی کشور راخواستار شد وگفت اختلاف سلیقه ونظر همواره وجود دارد اما نباید تبدیل به نزاع سیاسی شود چرا که درنظر آوردن منافع ومصالح ملی مقدم بر منافع شخصی باید باشد.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-14 10:27

افزودن دیدگاه جدید