کد مطلب: 

3166

سرنوشت نامعلوم شماره‎ی رند ۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹ بعد از چهار سال!

سرنوشت نامعلوم شماره‎ی رند ۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹ بعد از چهار سال!

شاید شما جزو کسانی نباشید که می‌خواهند شماره تلفن همراه رند داشته باشند اما حتما به این فکر کرده‌اید که صاحبان رندترین شماره‌های تلفن همراه چه کسانی هستند؟

 

به گزارش سیتنا، شماره‌ی ۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹ از جمله رندترین شماره‌ی شبکه‌ی تلفن همراه کشور است که در آبان‌ماه سال ۸۷ اعلام شد که به مزایده گذاشته نخواهد شد و قرار است به موزه مخابرات برده شود، اما بعدها اعلام شد قرار است مزایده شماره‌های رند دوباره برگزار و شماره مذکور نیز به مزایده گذاشته ‌شود. اما اکنون از سرنوشت این شماه اطلاعی در دست نیست.

داوود زارعیان در این باره به خبرنگار ارتباطات ایسنا گفته بود: این شماره دست شخص خاصی نیست و همچنان در دست مخابرات بوده و قرار است این شماره تلفن در مزایده به فروش برسد.

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران چندی پیش درباره فروش گرانترین شماره تلفن همراه گفته بود که آخرین مزایده شماره‌ها در سال گذشته برگزار شده است و همچنین تاکنون گران‌ترین شماره تلفن همراه فروخته شده حدود ۷۷ میلیون تومان بوده است.

هر ساله برای برگزاری مزایده شماره‌های رند، مخابرات قیمت پایه‌ای را با توجه به بازار مشخص کرده و ارزیابی‌های لازم را انجام می‌دهد و پس از آن شماره مورد نظر به مزایده گذاشته خواهد شد و در مزایده هم با توجه به قیمت پایه، پیشنهادها اعلام و بیش‌ترین رقم پیشنهادی برنده مزایده می‌شود. اما از جمله گران‌ترین شماره‌ی رند به فروش رفته می‌توان به شماره‌ی ‌۰۹۱۲۷۷۷۷۷۷۷ اشاره کرد که به مبلغ حدود ‌۵۷ میلیون فروخته شد و پس از آن شماره ‌۰۹۱۲۲۲۲۲۲۲۲ به مبلغ ‌۴۴ میلیون تومان و شماره ‌۰۹۱۲۳۳۳۳۳۳۳ به مبلغ ‌۴۳ میلیون تومان به فروش رفته‌اند.

در یازدهمین دوره مزایده شماره‌های رند تلفن همراه بالاترین رقم به شماره ۷۶۷۶ ـ XXX ـ ۰۹۱۲ مربوط بود که به مبلغ ۱۹ میلیون ریال به فروش رفت؛ از دیگر شماره‌های رند شماره‌های ۰۹۱۲۱۱۱۱۱۱۱ است که قرار است در آینده به مزایده گذاشته ‌شود اما اکثر شماره‌های رند به مزایده گذاشته شده‌اند و بیش‌ترین شماره‌های رند در دوره‌های اول مزایده به فروش رفت.

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در آخرین اظهار نظر خود درباره مزایده‌های شماره تلفن‌ گفت: فروش شماره‌های تلفن همراه قاعده و قانون خود را دارد که تصمیم فروش و حضور آن‌ها در مزایده به دست کمیته‌ مربوطه است و اگر شماره‌ای در مزایده حضور نداشته باشد در دست این کمیته بوده و برای آن تصمیم گرفته خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-10 19:54

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
زرنگی؟ پس مخابرات چطوری میلیاردر بشه؟
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
ببخشید این کار مزایده مخابرات به نظر شما کار درستی است خودش این گونه کاررا در جامعه رواج میده بعد صدا و سیما باید هزینه کنه که تجمل گرایی چیز خوبی نیست اما خودتون دارین تزریق میکنین چرا شماره رند مثل بقیه شماره قرعه کشی نمیکنید
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید