کد مطلب: 

2960
آغاز عرضه‎ی سیم‎کارت اعتباری جدید همراه اول + مشخصات بسته‎های هدیه
آغاز عرضه‎ی سیم‎کارت اعتباری جدید همراه اول + مشخصات بسته‎های هدیه

همراه اول به منظور بهره مندی بهینه مشترکین از خدمات این اپراتور، سیم کارت اعتباری با 50 هزار ریال اعتبار اولیه ارائه می کند.
به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول با آغاز فصل تابستان، سیم کارت های اعتباری خود را با بسته های هدیه فعالسازی تابستانه عرضه می کند.
بر اساس این گزارش، از این پس سیم کارت های اعتباری همراه اول با قیمت 100 هزار ریال و اعتبار اولیه 50  هزار ریال عرضه می شود.
در این طرح، سه بسته هدیه فعال سازی در نظر گرفته شده که یک بسته به انتخاب مشترک فعال می شود.
مشترکین همراه اول در صورت انتخاب بسته شماره یک، از «90 دقیقه مکالمه رایگان در مدت 3ماه»، «3ماه آوای انتظار (RBT) رایگان» و «30دقیقه مکالمه رایگان در هر ماه» بهره مند می شوند.

در بسته شماره دو «5/1 گیگابایت جی پی آر اس رایگان در مدت 3ماه»، «30MMS رایگان در مدت زمان3 ماه»، «3ماه آوای انتظار (RBT) رایگان» و «10MMS، 5/0 گیگابایت جی پی آر اس در هر ماه» در نظر گرفته شده است. پ

در بسته شماره سه نیز هدایایی شامل «60 دقیقه مکالمه رایگان در مدت 3ماه»، «150 پیامک در مدت 3ماه»، «3 ماه آوای انتظار (RBT) رایگان» و «20 دقیقه مکالمه رایگان و 50 پیامک در هر ماه» وجود دارد.
مشترکین همراه اول جهت فعال سازی این سیم کارت ها می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و ارائه مدارک لازم (اصل و تصویر کارت ملی) اقدام کنند.
گفتنی است چنانچه مشترک در هر یک از بسته ها زودتر از 3 ماه اقدام به حذف سرویس آوای انتظار(RBT) کند، فعال سازی مجدد سرویس مشمول هزینه است. همچنین پس از انتخاب یکی از بسته های سه گانه، امکان تغییر وجود ندارد.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-06-20 09:28

افزودن دیدگاه جدید