کدخبر :295485 پرینت
15 خرداد 1403 - 12:14

چگونه می‌توان اپل واچ را به گوشی‌های اندرویدی هم متصل کرد؟

اپل واچ، ساعت هوشمند شرکت اپل، علاوه بر امکان اتصال به گوشی‌های آیفون، می‌تواند به گوشی های اندرویدی نیز متصل شود، البته کاربران در هنگام اتصال این ساعت به گوشی های اندرویدی با محدودیت هایی روبرو خواهند شد.

متن خبر

به گزارش سیتنا، محدودیت های کاربران آیفون برای استفاده از اپل واچ کمتر از کاربران اندرویدی است. کاربران آیفون می توانند از تمامی امکانات و ویژگی‌های ساعت هوشمند اپل واچ بهره مند شوند.

این در حالی است که کاربران گوشی‌های اندرویدی از برخی امکانات همچون دستیار صوتی به صورت محدود استفاده خواهند کرد.

چگونه اپل واچ را به گوشی آیفون متصل کنیم؟

در اولین مرحله باید بلوتوث گوشی را روشن کنید. پس‌ از اطمینان از اتصال به اینترنت، روی Start Pairing زده و با دوربین آیفون خود نمایشگر ساعت را اسکن کنید. سپس باید روی گوشی آیفون خود گزینه Setup as New apple watch کلیک کنید تا دستگاه‌ها به یکدیگر متصل شوند.

چگونه اپل واچ را به گوشی اندروید متصل کنیم؟

این کار به‌راحتی ازطریق بلوتوث امکان‌پذیر خواهد بود. اگر اشکالی در فرایند اتصال پیش آمد، بهتر است ساعت را چندین ثانیه در حالت پرواز قرار دهید.

البته امکاناتی مانند دریافت پیام در ساعت، استفاده از iMassage و کمک‌ گرفتن از دستیار صوتی سیری در گوشی‌های اندرویدی ممکن نخواهد بود. باید گفت که محدود بودن ویژگی‌های محصولات اپل با اتصال به گوشی‌های اندرویدی، در ایرپاد اپل نیز دیده می‌شود.

انتهای پیام

برچسب ها

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.