کدخبر :295138 پرینت
06 خرداد 1403 - 05:22

لزوم تمرکز بر رشد تولیدات در بخش آی تی

رئیس کمیسیون تولید سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران گفت: با توجه به نیازهای کشور، باید به تولید بیش از پیش توجه کنیم و بر رشد تولیدات در بخش آی تی تمرکز کنیم، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نیز به عنوان یکی از بازیگران اصلی صنعت فاوا با دیدگاهی جدید و حمایتی به بخش تولید نگاه کند.

متن خبر

به گزارش سیتنا، مسعود معزی‌نیا در خصوص برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ و حضور شرکت‌های تولیدکننده در آن می‌گوید: «با توجه به نیازهای کشور، باید به تولید بیش از پیش توجه کنیم و بر رشد تولیدات در بخش آی تی تمرکز کنیم. سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نیز به عنوان یکی از بازیگران اصلی صنعت فاوا با دیدگاهی جدید و حمایتی به بخش تولید نگاه کند».

وی در ادامه افزود: «نمایشگاه الکامپ یکی از فرصت‌هایی است که اگر به درستی از آن استفاده شود، می‌توانیم جلوه‌هایی از تولیدات کشور در بخش فناوری اطلاعات را به نمایش بگذاریم. البته این مهم پیش شرط‌هایی مانند فضای اختصاصی برای شرکت‌های تولیدکننده دارد. با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای از این بخش، شاهد حضور گسترده بخش تولید در نمایشگاه امسال خواهیم بود. در کمیسیون تولید سازمان نیز تمرکز ما بر افزایش مشارکت در نمایشگاه است».

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.