کد مطلب: 

293246

اعلام مهترین برنامه دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات در سال ۱۴۰۳

دبیر شورای اجرای فناوری اطلاعات، مهترین برنامه این دبیرخانه در سال ۱۴۰۳ را شناسایی خدمات پرکاربرد مردم و هوشمندسازی آنها اعلام کرد، لذا برای تحقق این هدف از همه نخبگان، اساتید دانشگاه و فعالان حوزه‌ی فناوری اطلاعات درخواست همراهی کرد.
اعلام مهترین برنامه دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات در سال ۱۴۰۳

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، دکتر احسان کیان‌خواه، دبیر شورای اجرای فناوری اطلاعات در ویراستی نوشت: مهترین برنامه دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات در سال ۱۴۰۳ شناسایی خدمات پرکاربردمردم وهوشمندسازی آن است.

وی ادامه داد: دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات در عین پیش‌برد محور هوشمندسازی و تحول در برنامه هفتم با همراهی دستگاه‌های اجرایی در تلاش است با مشارکت مردم این مساله مهم را به سرانجام برساند.

کیان‌خواه، خاطرنشان کرد: دبیرخانه نگاشت نهادی دقیقی را برای سازمان اداری و استخدامی، سازمان برنامه و بودجه، سازمان فناوری اطلاعات و دستگاه‌های اجرایی مبتنی بر حداکثرسازی اعتماد عمومی و افزایش سرمایه اجتماعی تنظیم کند.

وی ادامه داد: انسجام و یکپارچه بودن خدمات دولتی در هویت بصری، تجربه مطلوب کاربری با پیشرفت متوازن و اثربخش در نحوه برنامه‌ریزی، اجرا و نظارت با مشارکت مردم تنظیم خواهد شد.

دبیر شورای اجرای فناوری اطلاعات گفت: از همه نخبگان، اساتید محترم و فعالان حوزه‌ی فناوری اطلاعات درخواست همراهی داریم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 3 (5 رای)
سیتنا 1
2024-04-12 14:15

افزودن دیدگاه جدید