کدخبر :289485 پرینت
12 دی 1402 - 10:03

تلاش مشترک مرکز ملی فضای مجازی و ساترا برای عرضه محتوای سالم + تصاویر

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: مرکز ملی فضای مجازی، ساترا و همه بازیگران صنعت رسانه باید تلاش کنند تا محتوای سالم به دست مردم برسد و هدف مشترک این مرکز و ساترا، تنظیم‌گری برای عرضه محتوای سالم با بهترین کیفیت‌ از سوی تمام بازیگران فعال در فضای مجازی است.

متن خبر

به گزارش سیتنا، سید محمدامین آقامیری رئیس مرکز ملی فضای مجازی ضمن بازدید از نمایشگاه رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر ایران بر تلاش مشترک مرکز ملی و ساترا برای عرضه محتوای سالم تأکید کرد.

وی با اشاره به این موضوع که مرکز ملی فضای مجازی و ساترا و همه بازیگران صنعت رسانه باید تلاش کنند تا محتوای سالم به دست مردم برسد تأکید کرد: هدف مشترک مرکز ملی فضای مجازی و ساترا تنظیم‌گری برای عرضه محتوای سالم با بهترین کیفیت‌ از سوی تمام بازیگران فعال در فضای مجازی است.

آقامیری در ادامه گفت: اتفاق مهمی که باید از آن حمایت شود این است که هر روز باید شاهد اضافه شدن محتواهای جدید باکیفیت به سبد فرهنگی کشور باشیم.

دبیر شورای عالی فضای مجازی خاطرنشان کرد: خوشبختانه اتفاقات خوبی با حضور ساترا در این زمینه افتاده است. من همیشه اعتقادم بر این است در این مسیر باید طوری قدم برداریم هم منافع مردم و هم فعالان بخش خصوصی لحاظ شود. تا در این عرصه به یک تعامل پایداری دست پیدا کنیم که مورد استقبال همه است و موجب توسعه این فضا هم خواهد شد.

در دومین نمایشگاه ملی رصتا ۱۵۱ سکوی صوت و تصویر فراگیر و برخی از اپراتور‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت و سایر شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات به رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر همچون طراحان سکوها، توسعه‌دهندگان، استارتاپ‌ها، نهاد‌های مردمی، شرکتهای تولید نرم‌افزار‌های رسانه‌ای، مراکز پژوهشی، مراکز تولید محتوای فرهنگی و…  حضور دارند.

این نمایشگاه تا ساعت ۱۸ امروز دوازدهم دی ماه در مصلای تهران دایر و بازدید برای عموم امکان‌پذیر است و اختتامیه نمایشگاه به دلیل همزمانی با سخنرانی رئیس جمهور در مصلای تهران به مناسبت سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی در محل مجتمع فرهنگی ملاصدرای صدا و سیما برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری بازدید دکتر آقامیری از نمایشگاه ملی رسانه‌های صوت‌ و تصویر فراگیر را مشاهده کنید:​

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.