کدخبر :288851 پرینت
26 آذر 1402 - 15:00

«امارات» در صدر جدول بالاترین سرعت اینترنت موبایل در دنیا

جدیدترین گزارش اسپیدتست از سرعت اینترنت موبایل در کشورهای مختلف دنیا در نوامبر ۲۰۲۳ نشان می‌دهد که امارات متحده عربی با میانه سرعت ۳۲۴.۹۲ مگابیت برثانیه در جایگاه نخست قرار دارد، ایران هم با میانه سرعت اینترنت موبایل ۳۱.۸۲ مگابیت برثانیه در رده ۷۵ قرار دارد.

متن خبر

به گزارش سیتنا، بر اساس جدیدترین گزارش اسپیدتست، میانه سرعت اینترنت موبایل جهان در یازدهمین ماه ۲۰۲۳ میلادی «نوامبر» به ترتیب ۴۸.۶۱ و ۹۰.۲۱ مگابیت برثانیه بوده است.

در رده بندی اسپیدتست از کشورهایی با بیشترین میانه سرعت اینترنت موبایل در نوامبر ۲۰۲۳، امارات متحده عربی با میانه سرعت ۳۲۴.۹۲ مگابیت برثانیه در جایگاه نخست قرار دارد.

پس از آن به ترتیب قطر (۲۴۳.۹۵ مگابیت برثانیه)، کویت (۱۸۹.۱۱ مگابیت برثانیه) و چین (۱۶۱.۵۶ مگابیت برثانیه) در رده‌های دوم، سوم و چهارم قرار دارند.

در رده‌های پنجم و ششم به ترتیب نروژ (۱۵۳.۱۸ مگابیت برثانیه) و دانمارک (۱۴۷.۰۳ مگابیت برثانیه) قرار دارند.

در رده‌های هفتم و هشتم نیز به ترتیب ماکائو با میانه سرعت ۱۳۶.۴۲ مگابیت برثانیه و کره‌جنوبی با سرعت ۱۳۶.۴۰ مگابیت برثانیه قرار دارند.

در رده‌های نهم و دهم فهرست پرسرعت های اینترنت موبایل جهان به ترتیب ایسلند (۱۳۳.۷۸ مگابیت برثانیه) و هلند (۱۲۲.۹۴ مگابیت برثانیه) قرار دارند.

این در حالی است که در نوامبر ۲۰۲۳ میلادی ایران با میانه سرعت اینترنت موبایل ۳۱.۸۲ مگابیت برثانیه در رده ۷۵ قرار دارد.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.