کد مطلب: 

288222

سامانه‌ای برای امتیازدهی مردم به واحدهای صنفی راه‌اندازی می‌شود

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: به زودی سامانه‌ای راه‌اندازی می‌شود که بر اساس آن عملا بازرسی فیزیکی از واحدهای صنفی کمرنگ شده و مشتری‌ها با مراجعه به این سامانه می‌توانند به نحوه برخورد فروشنده، انصاف یا گرانفروشی و … امتیازدهی کنند.
سامانه‌ای برای امتیازدهی مردم به واحدهای صنفی راه‌اندازی می‌شود

به گزارش سیتنا، مجتبی صفایی با حضور در برنامه میز اقتصاد با بیان اینکه به زودی سامانه‌ای راه‌اندازی می‌شود که در آن مصرف‌کننده‌ها می‌توانند به رفتار فروشندگان امتیاز دهند.

صفایی افزود: این سامانه از سامانه فروشگاهی جدا نیست بلکه در همان سامانه به عنوان یکی از فیلدهایش می‌نشیند و مصرف کننده درباره فروشنده امتیازدهی می‌کند این امتیازبندی برای نفرات بعدی که می‌خواهند از آن فروشگاه خرید کنند به نوعی اطلاع رسانی و نقشه راه است.

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: در این سامانه‌ ما طرحی را پیش بینی کردیم که از اصناف با انصاف تجلیل بعمل آمده و نماد انصاف به آن افراد داده شود.

صفایی درباره تامین گوشت قرمز مورد نیاز بازار گفت: از هفته آینده با کمک وزارت جهادکشاورزی دستورالعملی را تنظیم و به سراسر کشور ابلاغ می‌کنیم و هر زمانی که وزارت جهادکشاورزی این آمادگی را داشته باشد تا بخشی را که در تفاهم‌نامه منعقد شده به اتاق‌های اصناف تفویض کند، از دو هفته آینده بازاررسانی گوشت قرمز انجام شده و نیاز داخلی را تامین می کنیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-12-02 16:02

افزودن دیدگاه جدید