کد مطلب: 

285806

ثبت‌نام نهایی انتخابات الکترونیکی برگزار می‌شود

سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه ثبت‌نام نهایی انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد، گفت: داوطلبان در مرحله ثبت‌نام نهایی انتخابات باید پرسشنامه‌ای را تکمیل کنند که امکان ویرایش آن وجود ندارد.
ثبت‌نام نهایی انتخابات الکترونیکی برگزار می‌شود

به گزارش سیتنا، دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز ۱۱ اسفند سال جاری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد. این انتخابات براساس قانون جدیدی که در مجلس بررسی و تصویب شد، برگزار خواهد شد و به همین دلیل برخی امور اجرایی انتخابات با دوره های پیشین تفاوت‌هایی خواهد داشت.

ثبت نام نهایی انتخابات الکترونیکی خواهد بود

ثبت‌نام نهایی از داوطلبان انتخابات از روز ۲۷ مهر تا سوم آبان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود. در حال حاضر، مراجع شش‌گانه در حال بررسی اعتراض دوطلبانی هستند که مدارک آنها به تایید نرسیده است.

اسلامی در خصوص بررسی مدارک داوطلبان انتخابات خاطرنشان کرد: «اصلی‌ترین موضوع در این زمینه به مغایرت مدارک تحصیلی بازمی‌گردد که در حال رفع این مشکل هستیم. ثبت‌نام نهایی از روز ۲۷ مهر آغاز می‌شود و مراجع شش‌گانه تا ۲۶ مهر فرصت دارند پاسخ اعتراضات داوطلبان را بدهند. پس از  پایان این مرحله، اعلام خواهیم کرد چه تعداد از داوطلبان در مرحله اول تایید شده‌اند.»

وی با اشاره به اینکه برگزاری الکترونیکی ثبت‌نام نهایی انتخابات، گفت: البته قانون این اجازه را داده است تا حسب مورد، مراجعه حضوری هم داشته باشیم اما رویکرد ما برگزاری ثبت‌نام الکترونیکی است. در این مرحله داوطلبانی که مدارک آنها در پیش ثبت‌نام تایید شده و کد پیگیری دریافت کرده‌اند، باید پرسشنامه‌ای را تکمیل کنند. امکان ویرایش این پرسشنامه وجود ندارد بنابراین داوطلبان حتما باید با دقت آن را تکمیل کنند.»

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-10-04 08:20

افزودن دیدگاه جدید