کد مطلب: 

285170

ناسا: هیچ مدرکی برای اثبات «فرازمینی» بودن بشقاب پرنده‌ها وجود ندارد

بررسی‌های سازمان فضایی آمریکا «ناسا» در زمینه «بشقاب پرنده‌ها» با تمرکز بر «اشیاء پرنده ناشناس»، نشان می‌دهد هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد این پرنده‌ها منشا فرازمینی دارند.
ناسا: هیچ مدرکی برای اثبات «فرازمینی» بودن بشقاب پرنده‌ها وجود ندارد

به گزارش سیتنا، بیل نلسون، مدیر سازمان فضایی آمریکا، در یک کنفرانس خبری گفت: «ماهیت این بشقاب پرنده‌ها هنوز به طور کامل مشخص نشده است اما مطالعات ناسا نشان می‌دهد که بشقاب پرنده‌ها از منابع فرازمینی نمی‌آیند.»

به گفته نلسون، امکان فعالیت فناوری ناشناخته موجودات فضایی در جو زمین وجود دارد اما با توجه به نبود اطلاعات ضروری، استفاده از هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و تکنیک‌های جمع‌آوری روشمند داده‌ها می‌تواند به پیشبرد تحقیقات بشقاب پرنده‌ها کمک کند.

یک افسر سابق اطلاعاتی نیروی هوایی آمریکا روز ۲۶ ژوئیه، در کنگره ایالات متحده به قانونگذاران گفت که آنها در رابطه با اطلاعات مربوط به پدیده‌های هوایی ناشناخته، مانند اشیاء ناشناس پرنده‌، بی‌خبر نگه داشته شده‌اند.

دیوید گراش از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ میلادی در کار‌گروه ویژه پدیده‌های هوایی ناشناس دفتر اطلاعات نیروی دریایی که در مورد بشقاب پرنده‌ها تحقیق می‌کرد، فعالیت داشت.

وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون اما ادعاهای این مقام پیشین اطلاعاتی در مورد سرپوش گذاشتن در مورد پدیده‌های هوایی ناشناخته را رد کرد.

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در بیانیه‌ای گفت که بازرسان «هیچ اطلاعات قابل تاییدی برای اثبات ادعاهایی مبنی بر اینکه برنامه‌های مربوط به در اختیار داشتن یا مهندسی معکوس مواد فرازمینی در گذشته وجود داشته یا در حال حاضر وجود دارد، پیدا نکرده‌اند.»

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-09-16 10:38

افزودن دیدگاه جدید