کد مطلب: 

284616

عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شهر ساری و بابلسر آغاز شد

دو روز پس از شروع عملیات اجرایی احداث پروژه فیبرنوری در شهر زنجان، روز چهارشنبه در حضور جانشین وزیر در امور ارتباطات عملیات اجرایی این پروژه بزرگ در شهرهای ساری و بابلسر در مازندران آغاز شد.
عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شهر ساری و بابلسر آغاز شد

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، روز چهارشنبه همزمان با هفته گرامیداشت دولت، امیر لاجوردی جانشین وزیر در امور ارتباطات و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با سفر به استان مازندران بصورت میدانی وضعیت پیشرفت پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها را در دو شهر این استان را از نزدیک مورد بررسی و نظارت قرار داد.
لاجوردی در این سفر ابتدا در جلسه با استاندار مازندران، شهرداران و مقامات محلی شهرهای ساری و بابلسر شرکت کرد و ضمن هماهنگی برای شروع عملیات اجرایی پروژه FTTx در شهر ساری و بابلسر، در مورد افزایش سرعت اجرای آن نیز بحث و بررسی صورت گرفت.
در ادامه با حضور رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، عملیات اجرایی و حفاری پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شهر ساری آغاز شد.
مطابق برنامه ریزی انجام شده تا پایان امسال عملیات اجرایی در شهر ساری به اتمام می رسد و مردم این شهر از سال آینده امکان دسترسی به سرعت های چند صد مگابیتی اینترنت را از طریق فیبرنوری پیدا می کنند.
در بابلسر دیگر شهر استان مازندران عملیات اجرایی FTTx با سرعت بیشتری امکان پیشرفت دارد بطوریکه مطابق اعلام شرکت مبین نت مجری طرح در این شهر تا پایان مهر ماه عملیات حفاری احداث فیبرنوری به پایان می رسد.
سفر جانشین وزیر در امور ارتباطات به استان مازندران برای نظارت میدانی بر روند اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در این استان درحالیست که روز سه شنبه گذشته همزمان با هفته گرامیداشت دولت با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و مهدی روحانی نژاد معاون سازمان رگولاتوری در استان زنجان ضمن عقد توافق نامه احداث این پروژه در چهار شهر این استان میان شهرداران آنها و شرکت آسیاتک مجری طرح، عملیات اجرایی FTTx در شهر زنجان آغاز شد.
همچنین یک روز پس از آن نیز در ادامه سفر استانی زارع پور، توافق نامه اجرای این پروژه در شهر قزوین نیز میان شهردار این شهر و شرکت شاتل به عنوان مجری طرح به امضا رسید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-08-31 17:23

افزودن دیدگاه جدید