کد مطلب: 

283776

فراهم شدن امکان افتتاح حساب در سامانه بام برای دریافت تسهیلات طرح زائران اربعین

بانک ملی ایران امکان افتتاح حساب غیرحضوری تسهیلات «طرح زائران اربعین حسینی» را در سامانه بام فراهم کرده است که این طرح که از چهارم مرداد ماه آغاز شده و تا 25 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
 سامانه بام

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک ملی ایران به منظور رفاه زوار گرامی عتبات عالیات، امکان افتتاح حساب در سامانه بام را جهت استفاده از این تسهیلات برای متقاضیان امکان پذیر ساخت.

این طرح که از چهارم مرداد ماه آغاز شده و تا 25 مرداد ماه جاری ادامه دارد؛ متقاضیان این تسهیلات می توانند با مراجعه به سایت بانک ملی ایران و ورود به سامانه بام جهت افتتاح حساب وارد بخش خدمات حساب شده و با انتخاب گزینه افتتاح حساب و کلیک بر روی نوع حساب، گزینه « کوتاه مدت زائرین اربعین حسینی » و شعبه مد نظر را انتخاب کنند و در ادامه بر روی گزینه بررسی اطلاعات جهت افتتاح حساب کلیک نمایند.

بعد از بررسی اطلاعات وارد شده و مطالعه ضوابط و قوانین در صورت پذیرش ضوابط مندرج و اعلام موافقت متقاضی و تائید این توافقنامه، در این مرحله، سامانه اطلاعات تکمیلی را در خصوص حساب، به مشتری اعلام می کند.

بر اساس این طرح، تمامی زائران سفر اربعین تا 25 مرداد ماه می توانند قبل از سفر به کشور عراق  با مراجعه به تمام شعب بانک ملی ایران و همچنین افتتاح حساب در سامانه بام، نسبت به افتتاح حساب ویژه طرح از تسهیلات ویژه طرح به مبلغ 100میلیون ریال برای خرید ارز اربعین و کمک هزینه سفر استفاده کنند.

طبق طرح حاضر، متقاضیان می توانند پس از بازگشت از سفر اربعین، طی شش ماه (از تاریخ دریافت تسهیلات) نسبت به بازپرداخت اقساط خود اقدام کنند.

گفتنی است این تسهیلات در قالب عقد مرابحه و با نرخ سود مصوب و اعلامی شورای پول و اعتبار انجام می پذیرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-08-10 08:38

افزودن دیدگاه جدید