کد مطلب: 

278052
آواکارت سرمایه، محصولی جدید از بانک سرمایه
محصول جدید بانک سرمایه با عنوان «آواکارت سرمایه» با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نمایشگاه جنبی همایش سراسری آن موسسه رونمایی شد.
بانک سرمایه

به گزارش گروه دریافت خبر سیتنا، روابط عمومی بانک سرمایه، اعلام کرد: محصول جدید و منحصر به فرد این بانک تحت عنوان «آواکارت سرمایه» با حضور یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش، حمیدرضا نجف پور، مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و فرج اله قدمی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک سرمایه، در همایش سراسری موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان رونمایی شد.

با محصول جدید و منحصر به فرد بانک سرمایه تحت عنوان «آواکارت سرمایه»، کارت های هدیه از این پس حامل پیام صوتی اهداکنندگان خود نیز خواهند بود.

آواکارت سرمایه یک کارت هدیه سخنگوست و امکان انتقال پیام صوتی را فراهم می کند، به نحوی که پیام صوتی یا موسیقی دلخواه مشتریان در قالب یک بارکد دو بعدی (QR Code) بر روی کارت در دسترس بوده و پس از اسکن توسط گیرنده کارت، برای وی پخش خواهد شد، به این ترتیب فرد خریدار می تواند به جای پیام مکتوب، به شیوه ای بدیع و تازه صدای خود را نیز ضمیمه کارت هدیه سازد.

برای ثبت درخواست آواکارت سرمایه کافی است به وب سایت بانک به نشانی www.sbank.ir/avacard مراجعه نموده و با انتخاب طرح و مبلغ دلخواه، پیام صوتی خود را در قالب یک بارکد دو بعدی (QR Code) بر روی کارت هدیه ذخیره کنید تا دوستان خود را با احساسی تازه و بی سابقه مواجه سازید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2023-03-04 12:14

افزودن دیدگاه جدید