کد مطلب: 

277244
عرضه‌کنندگان کالا و خدمات در فروشگاه‌های مجازی به اتحادیه فناوران رایانه تهران می‌پیوندند
با تصمیم هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور و به منظور ساماندهی فعالیت واحدهای صنفی فعال، رسته‌های «عرضه انواع کالا در فروشگاه‌های مجازی» و «عرضه انواع خدمات در فروشگاه‌های مجازی» تحت پوشش اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران قرار گرفتند.
عرضه‌کنندگان کالا و خدمات در فروشگاه‌های مجازی به اتحادیه فناوران رایانه تهران می‌پیوندند

به گزارش سیتنا، محمدرضا فرجی تهرانی، رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران و عضو هیات رئیسه اتاق اصناف تهران اعلام کرد:

«طبق نامه دبیر هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور، دو کد آیسیک ۵۲۱۱۲۳/۱ و ۵۲۱۱۲۴/۱ به ترتیب به رسته‌های «عرضه انواع کالا در فروشگاه‌های مجازی» و «عرضه انواع خدمات در فروشگاه‌های مجازی» اختصاص داده شده‌اند.

به منظور ساماندهی فعالیت واحدهای صنفی فعال در این رسته‌ها، جلوگیری از بروز تخلفات صنفی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان؛ این رسته‌ها تحت پوشش اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران قرار گرفته است‌.

این تصمیمِ هیئت عالی نظارت که برای حفظ منافع کسب و کارهای آنلاین به دور از حواشی موجود اتخاذ گردیده، به کسب و کارهای استان تهران که در طی ماه‌های گذشته به دلیل کشمکش‌های درون‌سازمانیِ اتحادیه موصوف قادر به دریافت مجوز نبودند، امکان می‌دهد تا از امروز با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای دریافت پروانه کسب به اتحادیه فناوران رایانه تهران مراجعه نموده و ذیل قانون نظام صنفی به فعالیت مشروع بپردازند».

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-02-08 12:59

افزودن دیدگاه جدید