کد مطلب: 

277069
توانگر: اپراتورها بازوی اجرایی توسعه ICT در کشور به شمار می‌روند
رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی اپراتورها را بازوی اجرایی توسعه ICT در کشور دانست که هرچه بیشتر به آن پرداخته شود، شاهد پیشرفت بیشتر کشور در زمینه اقتصاد دیجیتال و رشد تولید ناخالص داخلی خواهیم بود.
اپراتورها بازوی اجرایی توسعه ICT در کشور به شمار می‌روند

به گزارش خبرنگار سیتنا، مجتبی توانگر در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های ایرانسل، با سپاس از مجموعه ایرانسل برای افتتاح این پروژه‌ها، گفت: از جمله این پروژه‌ها، پروژه مربوط به حق دسترسی مردم به پوشش اینترنت است که همواره مورد تأکید دولت و مجلس بوده و موضوعی است که ما به‌طور مداوم آن را از وزارت ارتباطات پیگیری می‌کنیم.

وی با اشاره به تکالیفی که در زمینه توسعه فیبرنوری برعهده ایرانسل گذاشته شده است، ادامه داد: همان‌طور که شخص وزیر ارتباطات به مجلس قول دادند، از ایرانسل هم تقاضا داریم که به اجرای این پروژه اهتمام بیشتری داشته باشد.

توانگر اپراتورها را بازوی اجرایی توسعه ICT در کشور دانست که هرچه بیشتر به آن پرداخته شود، شاهد پیشرفت بیشتر کشور در زمینه اقتصاد دیجیتال و رشد تولید ناخالص داخلی خواهیم بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه آینده حکمرانی، حکمرانی در فضای مجازی است و هسته مرکزی این حکمرانی را اقتصاد دیجیتال تشکیل می‌دهد، گفت: امیدواریم دوستان ایرانسل که پیوسته در تلاش هستند، در این عرصه هم موفقیت بیشتری داشته باشند. همچنین از دکتر عباسی‌آرند بابت زحماتی که طی سال‌های اخیر در این مجموعه داشتند و توانستند زیرساخت‌های لازم را برای اقتصاد دیجیتال هموار کنند، تشکر می‌کنم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-02-03 20:12

افزودن دیدگاه جدید