کد مطلب: 

277029
ارائه بسته‌های ترافیکی زمستانه به مشتریان توسط شرکت مخابرات ایران
شرکت مخابرات ایران با توجه به مناسبت‌های فرخنده روزهای بهمن ماه سال جاری، بسته‌های ترافیکی زمستانه را به تمام مشتریان اینترنت پرسرعت خود در حجم‌ها و طرح‌های مختلف ارائه می‌دهد.
شرکت مخابرات ایران

به گزارش سیتنا، با توجه به مناسبت های مهم و فرخنده روزهای بهمن ماه، شامل آغاز دهه فجر، ولادت امام علی (ع) و روز پدر، سالگرد پیروزی انقلاب و مبعث پیامبر گرامی اسلام (ص)، بسته های ترافیکی زمستانه برای مشتریان سرویس‌های ADSL VDSL و FTTH به صورت مناسبتی و متنوع و با قیمتهای مناسب از سه تا ۳۰ روزه پیش بینی شده است.

بر این اساس، طرح ترافیکی زمستانه شامل بسته های اینترنتی به صورت پیش پرداخت برای تمام مشتریان از ساعت ۱۲:۰۰ روز چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه تا ساعت ۱۲:۰۰ روز یکشنبه ۳۰ بهمن به مدت ۱۸ روز قابل خریداری و استفاده است.

مشتریان برای دریافت این سرویس ها می توانند از سامانه مخابرات من به آدرس www.mytci.ir ،پنل کاربری اینترنت پرسرعت به آدرس www.adsl.tci.ir ، مراکز مخابراتی و مرکز تماس ۲۰۲۰ استفاده کنند.

این بسته‌های ترافیکی زمستانه با حجم های متنوع از شش تا ۳۳۳ گیگابایت با مشخصاتی طبق جدول زیر تعریف شده که مشتریان در مدت زمان اجرای طرح می توانند از آن ها طبق سلیقه خود انتخاب و استفاده کنند.

جدول

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 2 (1 vote)
سیتنا 5
2023-02-02 09:18

افزودن دیدگاه جدید