کد مطلب: 

276879
بسیج همه امکانات وزارت ارتباطات برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در کشور
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: همه امکانات وزارت ارتباطات برای تحقق شبکه ملی اطلاعات، توسعه پیام‌رسان و شبکه اجتماعی، حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی، راه‌اندازی سرویس اینترنت کودک و نوجوان، پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها، دولت هوشمند و دستاوردهای فناوری فضایی بسیج شده‌ است.
بسیج همه امکانات وزارت ارتباطات برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در کشور

به گزارش سیتنا، عیسی زارع‌پور در یکی از پیام‌رسان‌های بومی نوشت:

همان گونه که می‌دانید امسال تحت عنوان سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده است. به همین مناسبت نمایشگاهی مختصر و مفید برای نمایش توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان داخلی و فعالیت‌های که در دستگاه‌ها به واسطه آن‌ها انجام شده است برگزار شد.

وی افزود: در این نمایشگاه وزارتخانه‌های مختلف از جمله ارتباطات و فناوری اطلاعات، راه و شهرسازی، صمت، نیرو و نفت با همکاری بخش خصوصی توانمندی‌های داخلی حوزه‌های مربوط به خود را به نمایش گذاشتند. ️ما نیز در غرفه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات توفیق داشتیم دقایقی میزبان رهبر معظم انقلاب باشیم.

زارع‌پور تصریح‌کرد: هم‌زمان با حضور و بازدید ایشان از دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری فضایی، بنده به همراه مدیران شرکت‌های خصوصی حاضر در غرفه توضیحاتی را ارائه کردیم.

وزیر ارتباطات گفت: بسیج همه امکانات وزارتخانه به‌منظور تحقق شبکه ملی اطلاعات، توسعه خدمات پایه (پیام رسان و شبکه اجتماعی)، تصویب و آغاز اجرای آیین‌نامه حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی، راه اندازی سرویس اینترنت ویژه کودک و نوجوان، پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها، توسعه دسترسی روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات، توسعه زیرساخت‌های اطلاعاتی، پروژه دولت هوشمند و دستاوردهای فناوری فضایی، مهم‌ترین محورهای ارائه گزارش بود.

وی خاطرنشان‌کرد: اشراف ایشان در خصوص موضوعات مطرح شده برای بنده، همکارانم و مدیران شرکت‌های خصوصی در نوع خود بسیار جالب بود. ایشان در پایان بازدید از غرفه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، توصیه‌هایی درباره ارائه خدمات با کیفیت، جذاب و متنوع در فضای مجازی به بخش‌های مختلف جامعه تاکید فرمودند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-01-29 11:41

افزودن دیدگاه جدید