کد مطلب: 

272576
نماینده‌ مجلس: امروز خریدن یک گوشی هوشمند ضروری‌تر از خرید یک لباس است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز گوشی‌ و تبلت‌ به‌روز و با کیفیت نیاز ضروری همه‌ی مردم است و خریدن یک گوشی به‌روز ضروری‌تر از خرید یک لباس است.
نماینده‌ی مجلس: امروز خریدن یک گوشی هوشمند ضروری‌تر از خرید یک لباس است

الهویردی دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا پیرامون پروژه‌ی تولید گوشی هوشمند داخلی، خاطرنشان کرد: گزارش‌های جسته و گریخته‌ای به مجلس داده شده است، اما این عرصه یک عرصه‌ی علم و تکنولوژی و بازار نوینی است که در دنیا باز شده اما متاسفانه ما در کشور از این عرصه خیلی عقب هستیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تولید سخت افزاری و تولید گوشی‌ها و تبلت‌های به‌روزی که با کیفیت باشد و در اختیار تمام کاربران نه تنها دانش آموزان قرار گیرد، ضروری است. افرادی که در جامعه زندگی می‌کنند، خریدن یک گوشی به‌روز برایشان ضروری تر از خرید یک لباس است.

این نماینده‌ی مجلس، اظهار کرد: دستگاه های مربوطه منجمله وزارتخانه‌های ارتباطات و صمت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه‌ها پای کار بیایند و برای تولید گوشی داخلی کمک کنند، چراکه داشتن گوشی هوشمند لازمه‌ی استفاده از علم و تکنولوژی روز و بهره‌گیری از خدمات مختلف روز دنیا است، همچنین برنامه‌‌های آموزش و پرورش و استفاده از خدماتی چون شاد، یکی از این نیازهاست که باید توجه ویژه ای به این حوزه شود و با قیمت مناسب تولید و تامین شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2022-09-21 15:31

افزودن دیدگاه جدید