کد مطلب: 

271457
بررسی راهکارهای ارتقای خدمات فنی و ارتباطی مخابرات منطقه کرمان
جلسه بررسی پروژه طرح‌های uso و مسائل فنی و ارتباطی و ارتقای سایت‌های مخابرات منطقه کرمان برگزار شد.
رضا خلیلی

به گزارش سیتنا، جلسه بررسی پروژه طرح های uso و مسائل فنی و ارتباطی و ارتقای سایت های مخابرات منطقه کرمان دوشنبه ۲۴مرداد ماه با حضور مهندس رضا خلیلی، معاون شبکه شرکت مخابرات ایران و مسئولین بخش های فنی و شبکه مخابرات منطقه کرمان برگزار شد.

در این جلسه در خصوص سایت های uso و فیبر تاریک، جهت تهیه و نصب سیستم انتقال طی چند ماه آینده و پهنای باند در خواستی ارتباطات سیار هماهنگی های لازم انجام شد، همچنین مقرر شد جلسه ای با حضور کلیه مدیران و مسئولین معاونت شبکه منطقه کرمان در رابطه با مشکلات ودرخواستهای مربوط به شبکه بررسی و راهکارهای مناسبی ارائه شود.

مهندس خلیلی، در این جلسه با اشاره به گستردگی سطح پوشش شبکه مخابرات ایران اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران تنها اپراتوری است که هم از لحاظ پهناوری و هم از لحاظ خدماتی که ارایه می دهد تمامی مشترکان در تمامی شهرها، روستاها و حتی دورترین نقاط کشور را پوشش می دهد.

در این جلسه روش های برقراری انسجام هرچه بیشتر تیم های اجرایی اپراتورها و تسریع در روند راه اندازی طرح های همراه و فیبر روستایی مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است در ادامه این سفر مهندس خلیلی معاون شبکه شرکت مخابرات ایران به همراه مهندس طاهری بخش معاون فنی مهندسی شرکت ارتباطات سیار، مهندس آذری نصر آباد مدیر مخابرات منطقه کرمان وجمعی از مدیران و روسای این منطقه از مرکز سیدالشهدا بازدید و در مورد مسائل مختلف کاری و ارتباطی این مرکز به تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2022-08-17 13:46

افزودن دیدگاه جدید