کد مطلب: 

271374
زارع‌پور: گره‌گشایی مهم‌ترین وجه سفرهای استانی رئیس‌جمهوری است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاثیر سفرهای استانی رئیس جمهوری در شناخت و لمس مشکلات مردم و در پی آن اخذ تصمیم‌های درست، قاطع و فوری کاملاً روشن است و مهم‌ترین وجه این سفرها «گره‌گشایی» بود؛ گره‌گشایی از کار مردم و همدلی و تسکین آلام کسانی که صدایشان به جایی نمی‌رسید.
عیسی زارع پور

به گزارش سیتنا، عیسی زارع پور در پست اینستاگرامی، نوشت:

دور نخست سفرهای استانی رئیس‌جمهوری و هیئت دولت هفته گذشته با سفر به استان کرمان پایان یافت و بدین ترتیب دولت سیزدهم در طول یکسالِ نخست فعالیت خود به ۳۱ استان سفر کرد.

این سفرها روزهای تعطیل انجام شد تا در امور جاری دولت وقفه‌ای نیفتد.

شاید برخی‌ها سفرهای پی‌در‌پی به استان‌ها را نمایشی بپندارند اما برای من که در برخی از این سفرها رئیس‌جمهوری را همراهی کردم و انرژی و اهتمام ایشان را در حل مشکلات مردم از نزدیک دیدم و گاهی به عنوان نماینده ایشان به برخی از شهرستانها سفر کردم، تاثیر این سفرها در شناخت و لمس مشکلات مردم و در پی آن اخذ تصمیم‌های درست، قاطع و فوری کاملا روشن و قاعدتاً این موضوع برای شخص رئیس جمهوری که با قوت و قدرت در همه سفرها حضور داشتند دوصدچندان است.

مهمترین وجه این سفرها «گره‌گشایی» بود. گره‌گشایی از کار مردم و همدلی و تسکین آلام کسانی که صدایشان به جایی نمی‌رسید.

بدون مداهنه به انرژی، قوت، صبر و طاقت رئیس جمهور در مداومت انجام این سفرها، نشست و برخاست مکرر با مردم، بررسی و پیگیری قاطع مشکلات کوچک و بزرگ و گفتگوی موثر با مسوولان استانی غبطه می‌خورم و تردید ندارم که استقامت ایشان ناشی از توکل به خدا و عشق به مردم و وطن است.

سفرهای استانی دولت سیزدهم دارای برنامه و تقویم منظم بود و قبل از هر سفر مشکلات کوچک و بزرگ محلی، منطقه‌ای و استانی احصا، بررسی و مقدمات تصمیم‌گیری در میدان عمل فراهم می‌شد. چنین برنامه‌ای همراه با قاطعیت و جدیت رئیس‌جمهوری، سفرهای استانی را پربار و نتیجه‌بخش کرد.

از رئیس‌جمهور عزیز و هیئت دولت، معاونان و برنامه‌ریزان سفرهای استانی قدردانی می‌کنم و با جدیتی که در کار آنها می‌بینم مطمئن هستم که در دور دوم این سفرها مصوبات دور اول کامل و پیگیری‌ها برای رفع مشکلات مردم ادامه خواهد یافت و کاری روی زمین نخواهد ماند.

ابراهیم رئیسی

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2022-08-15 11:11

افزودن دیدگاه جدید