کد مطلب: 

270489
عصر جدید دانش‌آموزی در شبکه شاد
مسابقه شناسایی و معرفی استعدادهای برتر دانش‌­آموزان در زمینه‌­های فرهنگی، هنری، ورزشی، علمی در قالب «سکوی ایران قوی» در شبکه شاد برگزار خواهد شد.
 شبکه شاد

به گزارش سیتنا، معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اجرای مسابقه «سکوی ایران قوی» به دنبال توانمندسازی و کشف استعدادهای برتر دانش آموزان است، تا بتواند شرایطی را برای ورود دانش‌آموزان مستعد به دنیای رسانه فراهم کند.

در این مسابقه که با شعار «با دستان هم، ایران قوی می­سازیم» برگزار می­‌شود، دانش‌­آموزان می‌­توانند در حوزه های فرهنگی ادبی، هنرهای دستی و تجسمی، هنرهای نمایشی، ورزشی، علمی و مهارتی، خلاقیت و نوآوری، هنرهای آوایی و قرآنی و ... مهارت­‌هایی را که قابل ارائه و جذاب برای مخاطبان باشد، به سکوی ایران قوی ارسال کنند.

دانش‌­آموزان متقاضی باید وارد اپلیکیشن شاد شده و از بخش «تابستان من»، گزینه مسابقه «سکوی ایران قوی» را انتخاب کنند و پس از عضویت در کانال اطلاع رسانی و مطالعه شیوه‌­نامه مسابقه، آثار خود را با استانداردهای تعریف شده تا تاریخ نوزدهم مرداد ماه در قالب ویدئو ارسال کنند.

پس از دریافت ویدئوهای ارسالی دانش آموزان، داوری اولیه انجام می­ گیرد و آثار منتخب برای اجرای حضوری در منطقه دعوت خواهند شد.

همچنین آثار برگزیده دانش ­آموزان منطقه در قالب ویدئو ضبط شده با کیفیت، توسط اساتید و هیات داوران ارزیابی شده و پس از کسب شایستگی و حد نصاب لازم از دانش ­آموزان جهت حضور در مرحله کشوری دعوت خواهد شد.

در این مرحله دانش ­آموزان در سطح کشوری با هم رقابت خواهند کرد و در انتها جوایز نفیسی به برندگان مسابقه اهدا خواهد شد.

متقاضیان شرکت در مسابقه در صورتی که هر گونه سؤال و یا ابهام داشته باشند، می ­توانند با کانون فرهنگی تربیتی منطقه خود تماس حاصل کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2022-07-17 09:41

افزودن دیدگاه جدید