کد مطلب: 

269849
نهضت جهادی توسعه فیبرنوری و USO؛ دو طرح زیرساختی در توسعه کشور
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: نهضت جهادی توسعه فیبرنوری "نجما" و USO روستایی، دو طرح زیرساختی و اساسی توسعه در کشور محسوب می‌شود.
ابراهیم محمودزاده

به گزارش سیتنا، دکتر ابراهیم محمودزاده که در همایش آغاز نهضت جهادی توسعه فیبرنوری "نجما" در استان سیستان بلوچستان سخن می گفت، ضمن بیان این مطلب افزود: امروز، اولویت کشور، کار جهادی در زمینه توسعه است.

محمودزاده با بیان اینکه کشور در شرایط فعلی نیاز به حرکت جمعی و جهادی دارد اظهار داشت: ضروری ست همه ما در شرایط کنونی، با اتحاد و همدلی، به تحقق توسعه در همه زمینه های کشور کمک کنیم.

وی در ادامه سخنان خود به اهداف پروژه نهضت جهادی توسعه فیبرنوری در کشور اشاره کرد و افزود: با ضروریاتی که در این طرح دیده شده است، سرعت توسعه در زمینه فیبرنوری و زیرساخت ارتباطی چند برابر خواهد شد.

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در ادامه اظهار داشت: در این روند که همدلی و همسویی بین دستگاه ها را می طلبد، دست یاری به سوی همه نهادهای اجرایی و حاکمیتی دراز می کنیم.

وی همچنین اظهار داشت:  وقتی موضوع ارائه خدمت به مردم مطرح می شود، این فقط مخابرات نیست که باید یک تنه تلاش کند، بلکه همه اپراتورهای ارتباطی در کشور همراه با مخابرات باید در این روند نقش داشته باشند، از اینرو، همه ما نهایتا در یک قاب به مردم خدمت می کنیم.

محمودزاده به بیان عزم شرکت مخابرات ایران در توسعه زیرساخت های ارتباطی استان سیستان و بلوچستان پرداخت و اظهار داشت: حضور هیات مدیره این شرکت همراه با شما، عزم و همت در پیاده سازی این پروژه را نمایان می کند.

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در پایان سخنان خود بیان کرد: اکنون وقت گله مندی و مباحث حاشیه ای نیست، بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، اکنون زمان تلاش جهادی برای رشد اقتصادی کشور می باشد.

شرکت مخابرات ایران

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2022-06-26 09:02

افزودن دیدگاه جدید