کد مطلب: 

269570
عرضه بلیت سفرهای تابستانی به شرط تزریق واکسن
معاون حمل و نقل سازمان راهداری گفت: ارتقا ایمنی و توجه به ایمنی حمل و نقل عمومی اولویت سازمان راهداری در سفرهای تابستانی است و برای افرادی که در سامانه مجاز اعلام شوند و واکسن زده باشند، بلیت صادر می‌شود.
سفرهای تابستانی

به گزارش سیتنا، حمیدرضا شهرکی از آمادگی ناوگان عمومی در انجام سفرهای تابستانی خبر داد و گفت: هرساله سفرهای تابستانی انجام می‌شود و تمام ظرفیت‌هایی که در کشور است، به منظور انجام سفرهای تابستانی به کارگیری می‌شود.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری افزود: از این رو به کلیه استان‌ها، تشکل‌های صنفی و شرکت‌های حمل و نقل ابلاغ کرده‌ایم و نسبت به تقاضای هموطنان عرضه مناسب انجام خواهد شد.

وی ارتقا و توجه به ایمنی حمل و نقل عمومی را اولویت سازمان در سفرهای تابستانی خواند و عنوان کرد: خوشبختانه سطح واکسیناسیون نیز به حدی رسیده است که براساس افراد مجاز مسافرگیری انجام می‌شود.

شهرکی ادامه داد: برای هر فردی که در سامانه مجاز اعلام شود و واکسن زده باشد، بلیت صادر می‌شود.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه برای سفرهای تابستانی اوج تقاضا وجود ندارد، اظهار کرد: از این رو بلیت‌ها همچون طرح نوروز پیش‌فروش نمی‌شود، اما از روزهای قبل هم به صورت غیرحضوری و هم به صورت حضوری قابل عرضه است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-06-15 13:44

افزودن دیدگاه جدید